manikúra

Být krásná je snadné, když máte dobré pomocníky

Každá žena je krásná, jen některé tomu musí věnovat víc času. Kadeřnictví, manikúra, pedikúra, občasná návštěva kosmetického salonu, to všechno dnes patří k běžné péči o vzhled. Nebo by mělo patřit. Jenže co dělat, když není dost času?

Nexon Beauty 5 v1 vás zbaví nutnosti se objednávat

Pokud jste na tom jako já, že sice máte občas volno sama pro sebe, ale nevíte dopředu,  kdy přesně si ho vyberete, je pro vás objednávkový systém noční můra. Jen málokdy se poštěstí, že vás manikérka nebo kosmetička vezme hned.

Představte si přístroj, kterým si pleť sama důkladně do hloubky vyčistíte a namasírujete. Přístroj, který vydá až 750 pulzů za minutu, takže vaší pleti se dostane hloubkové regenerace.

To vše dokážete sama bez kosmetičky v pohodlí domova.

A nejen to: přístroj funguje i jako epilátor na obličej – speciální pinzetky vás snadno a rychle zbaví i těch nejmenších chloupků. Z Nexon Beauty 5 v 1 výměnou hlavice získáte účinnou brusku na ztvrdlou kůži na patách nebo dámský holící strojek, kterým si snadno upravíte třeba i intimní partie.

čištění obličeje

Ruce o nás hodně vypovídají

Žádná žena není úplně krásná, pokud nemá pěstěné ruce s upravenými nehty. Víte, že pokud nechcete, aby se vám nehty třepily, neměly by se používat nůžky, ale pilník?

Když budete pravidelně používat elektrický pilník na nehty Nexon Nail 3 v 1, přestanou se třepit. Použít ho můžete na nehty na rukou i nohou, ušetříte si tak návštěvu pedikérky. A protože přístroj slouží zároveň jako bruska na nehty, která vyrovná všechny nerovnosti, a zároveň jako leštička, můžete zrušit i návštěvy u manikérky. Vaše ruce budou upravené s pěknými zdravými nehty.

Tyto dva multifunkční přístroje vám ušetří hodně času i peněz, výměna hlavic i samotné použití je jednoduché.

Každá z nás může být krásná, s přístroji Nexon to jde snadno a o dost rychleji.