bytový textil

Moje nové závěsy

Málokdo z nás nemá doma ani kousíček toho, čemu se říká bytový textil. České Budějovice si na něj obzvlášť potrpí. Jak to vím? Když jsem si zařizovala svůj nový byt, na internetu jsem našla kontakt na firmu paní Bártové, která má ve městě dokonce dva kamenné obchody.

V prodejnách si můžete veškerý sortiment prohlédnout, osahat a zjistit, zda vám daný materiál a jeho struktura a barva vyhovují. Našla jsem si své favority, ale nebyla jsem si jistá, zda se budou hodit k odstínu mojí sedačky. Už jsem chtěla prosit o zapůjčení vzorníku látek, když mi byla nabídnuta konzultace s bytovým designérem přímo u mě v domě. Pomoc to byla opravdu neocenitelná. Takové záclony České Budějovice ještě neviděly! A výsledná kombinace záclony plus závěsy? České Budějovice, nezbledněte závistí!

Výsledný efekt by ale nebyl tak ohromující, kdyby mi designér hned mezi dveřmi neřekl, že mám naprosto špatně udělané záclonové tyče. Garnýže, České Budějovice už vědí, mají být vždy širší, než je rozměr daného okna, a to natolik, že pokud závěsy shrnete, všechna látka by neměla stínit okno, ale zeď. Neméně důležitá je i šířka záclony. Zatímco u závěsů se z estetické stránky věci dá prominout, že jsou střiženy přesně na míru okna, u záclon tomu tak není. Ty musí být vždy delší, aby je bylo možné hezky nařasit. V jakém poměru k šířce okna mají být záleží na zvoleném materiálu. S tím vám ale tým paní Bártové snadno poradí.

Nepotrpíte-li si na záclonky, mašličky a volánky, ale místo toho preferujete jednoduchost a funkčnost, i pro vás mají řešení. V teplých letních dnech, kdy nám do oken pálí sluníčko, ale i každý večer, když se schováváme před zvědavými pohledy sousedů, přijdou vhod žaluzie. České Budějovice, především sídlištní část, mi jistě rozumí. Kompletní realizaci včetně zaměření a montáže můžete opět svěřit firmě Bytový textil Marie Bártová

Sdílet článek