obálky

Balení zboží v naprostém klidu

Neustále se zakládají nové internetové obchody. Ty nejlepší mají velice dobré zisky. K úspěchu vede skvělá obchodní taktika, zajímavé nabídky a dostatečná zásoba zboží skladem. Rozhoduje i svižné vyřizování objednávek.

Zrychlete dodávky nabízených produktů

Možná si jen nechcete připustit, kolik vašich klientů raději přejde ke konkurenci, když na vlastní kůži zažijí, jak vám dlouho trvá dodání balíčku na uvedenou adresu. Ano, omlouváte se, že zaměstnanci nestíhají vyřizovat objednávky včas. Zvládnou jistě mnohem více, když budou mít k dispozici lepší obalový materiál. Kartonové krabice se stále dodávají v rozloženém stavu, ale je zbytečné znovu vybalovat vyřízené, protože najednou zjistíte, že krabice nezvládne takovou zátěž. Určitě používejte typy z několika vrstev lepenky. Jsou lehké a zároveň dost pevné.

Jednoduché vložení do obálky

Na krabice zapomeňte v případech, kdy balíte menší věci. Jedná se například o knihy, fotografie, časopisy, kalendáře, tiskoviny, brožury, DVD a jiné dokumenty. Něco snadněji zabalíte vložením do pevné kartonové obálky se samolepícím uzavíráním. Určitě si pochválíte variabilní výšku. Lze zasílat také cenné předměty, protože obálku nerozlepíte bez toho, aby to nešlo poznat. Všimli jste si, jak některé firmy používají speciálně potištěné lepící pásky s jejich názvem? I vy si je můžete nechat vyrobit podle vašich představ. Stačí se rozhodnout, jestli bude zajímavější logo, slogan, akční nabídka či jiná hesla.

Už víte, co vše si zajistit? Možná potřebujete ještě více inspirace, což nečiní žádný problém u firmy Obaly Kredo s dlouholetou tradicí. Obalový materiál a techniku k balení si velice snadno objednáte po překouknutí všech potřebných informací. Dodávky se vyřizují velice rychle, brzy k vám dorazí krabice s požadovanými rozměry určené pro vaše zákazníky.