Řezné nástroje s dlouholetou tradicí

Řezné nástroje s dlouholetou tradicí

Pokud něco funguje dlouhé roky, určitě nejde o nic nekvalitního. Produkty vhodné k řezání různých materiálů seženete od předního českého výrobce. Využijete je v různých průmyslových oborech.

Náhradní čepele vám ušetří výdaje

Každý majitel stroje dobře ví, jak se některé součásti opotřebují rychleji. Pokud je možné vyměnit pouze část, vždy jde o lepší a ekonomičtější řešení. Všímejte si změny vlastností u vybavení vaší dílny. Ze začátku například spatříte otřepené okraje v řezu a různé nepřesnosti. V tento moment nastal čas si projít náhradní čepele a vybrat ty nejužitečnější pro vaše činnosti. K nejpoužívanějším patří odlamovací čepele. Vyrábějí se takovým způsobem, aby nedošlo k nežádoucímu odlomení segmentu během řezání materiálu. Moření brání povrchovým změnám vznikajícím kvůli oxidaci. Neodlamovací typy se zhotovují ve standardních velikostech a hodí se také do všech druhů držáků pro čepele odlamovací, přičemž nezáleží na výrobní značce. K výrobě se používá kvalitní uhlíková ocel nebo nerez. Životnost se zvyšuje pomocí pokovení. Z dalších modelů stojí za zmínku začisťovací a trimovací čepele, hákové, dlátové, trapézové, lichoběžníkové a průmyslové dvoubřité.

Přesný řez a jednoduchá manipulace

Očekáváte přesný průnik ostřím do plastu, kartonu, papíru a jiných materiálů? Pak se spolehněte na skalpely umožňující snadnou manipulaci během používání. Držák se uzpůsobil tak, aby se dobře ovládal a nebyl problém učinit jemné změny a propracovat všechny detaily. Nabízí se jednorázové druhy a s výměnnou hlavou. Díky jednoduchému mechanismu zvládnete rychle vyměnit čepel a tím prodloužit životnost nástrojů. Držáky se vyrábějí z různých materiálů, nechybí ani protiskluzová úprava u vybraných druhů. Škrabák se postará o úpravy hran a přetoků na hliníkových, plastových a měděných obrobcích.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nábytek umí přinášet radost
Nábytek umí přinášet radost
I neživé věci si lze zamilovat tak, že se na ně vyloženě těšíte. Jen si představte, jak se celý den...
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Superpotraviny jsou nyní v kurzu a potkat se s nimi můžete v moderních receptech, obchodech i restauracích. Často se ovšem...
Co vám nesmí chybět na zahradě?
Co vám nesmí chybět na zahradě?
Konečně to vypadá, že tlusté svetry a posezení u krbu vyměníme za chvíle strávené na zahradě. Počasí přeje nadšeným zahrádkářům...