fonendoskop

Zdravotnické vybavení módní a kvalitní

Od zdravotního personálu a lékařů se většinou očekává kromě odborně vykonané práce také perfektní vzhled. V současné době není problém si zakoupit vhodné zdravotnické oblečení, protože sortiment je poměrně bohatý a je z čeho vybírat. Zajímavé pracovní oděvy pro zdravotníky nabízí také americká módní značka Cherokee. Jdou totiž mezi sebou vzájemně kombinovat a vytvářet tak různé variace oděvů.

Kvalitní střihy a bavlněný materiál

Cherokee vsadilo hlavně na pohodlné střihy a materiály, které se výborně nosí. Jedná se hlavně o bavlnu a strečové materiály, v nichž se může pracovník ve zdravotnictví cítit opravdu příjemně. Poznávacím znamením je ležérní střih a sportovně-elegantní vzhled. I v zaměstnání v pracovním oděvu může zaměstnanec vypadat opravdu dobře.

Zdravotnické oblečení pro každou postavu

Výhodou internetového obchodu je hlavně to, že zboží si můžete prohlédnout v klidu svého domova. Nic a nikdo na vás nespěchá, když si v katalogu pomalu listujete. V nabídce jsou modely oblečení pro každou postavu – od velikosti S až po 5XL v případě pánských oděvů a XXS až po 3XL u dámských. Zdravotnické kalhoty jsou navíc vyráběné v antibakteriální nebo vodoodpudivé úpravě, díky čemuž se zvyšuje životnost textilie. Kalhoty se nemačkají a drží tvar po celou pracovní dobu.

Barevně sladěný fonendoskop?

Nedílnou součástí zdravotnického personálu v nemocnicích i ambulancích je také fonendoskop. Je to součást jejich vybavení, která k nim neodmyslitelně patří. Co takhle sladit barvu oblečení s barvou fonendoskopu? Není to vůbec žádný problém, protože na stránkách internetového obchodu https://www.medical-uniforms.cz/fonendoskopy/ najdete jejich pestrou nabídku ve všech možných barvách. Určitě si vyberete ten svůj, ať už je určený pro dětské pacienty, nebo pro dospělé. Výhodou těchto fonendoskopů je plastem potažená poslechová membrána, takže na těle pacienta nestudí.