Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou

Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou

Lyžování, běžkování a snowboarding mezi Čechy neztrácí na popularitě. Pro ty z vás, komu jsou už naše hory příliš těsné a sousedské vrchy mají sježděné, otestujte kvalitu sjezdovek ve Slovinsku, zemi s panenskou přírodou i špičkovým servisem, který předčí vaše očekávání. Zimní dovolená ve Slovinsku vás učaruje zasněženými vrcholky hor, vyhlášenými lyžařskými středisky i velmi chutnou kuchyní, kde můžete ochutnat místní speciality, mezi něž rozhodně patří klobásy, jelita, prohřívací polévky či voňavý štrúdl. Cestujete-li s malým nadšeným lyžařem, může využít až do 6 let lyžování ve Slovinsku zdarma!

2019 lyžování Slovinsko

Pro lyžování Slovinsko nabízí ideální podmínky. Velkým plusem jsou příznivé ceny, jež se téměř neliší od těch našich a navíc má lyžování ve Slovinsku letitou tradici. Svědčí o tom také pravidelně konaná proslulá soutěž organizace FIS v Krajské Goře, kde se můžete rovněž ubytovat. Do pohoří Pohorje je zasazen hotel Kranjska Gora s celkovou ubytovací kapacitou 72 pokojů. Čtyřhvězdičkový Kranjska Gora hotel disponuje špičkovým wellness centrem, kde si po celodenní lyžovačce odpočinete v bazénu, vířivce anebo sauně. Součástí vybavení jsou též fitness centrum, solárium a další služby za příplatek.

Slovinsko 2019 lyžování

Ve Slovinsku se nemusíte obávat, že budete mít problém se domluvit. Tato byť jedna z nejmenších alpských zemí vám umožní vychutnat si lyžování naplno, bez limitů. Doposud je Slovinsko vnímáno spíše jako destinace pro letní dovolenou, nicméně pokud sem jednou zavítáte, změníte názor a dáte Slovinsku novou nálepku, tedy místo, kde se lyžuje na sjezdovkách světové úrovně. Pokud ještě nemáte zarezervovanou dovolenou na příští měsíce, vyberte si termín včas a vychutnejte si zimní atmosféru s kvalitním jídlem, perfektním servisem a vždy upravenými sjezdovkami za parádní ceny.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Ideální auta na hory
Ideální auta na hory
Tak jako ženy často hledají ideál mužské krásy, tak i muži touží vlastnit, popřípadě se alespoň projet v dokonalé plechové...
Skutečné dobrodružství v balonu
Skutečné dobrodružství v balonu
Toužíte se aspoň na chvíli dostat do minulosti? V čase se neposunete zpátky, ale některé věci vám ji dovedou hodně...
Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!
Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!
Léto je sice za námi, ale proč si do svého šatníku nepořídit nějaký pěkný kousek letního oblečení? Kdo ví, třeba...