Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou

Slovinsko jako letošní tip na zimní dovolenou

Lyžování, běžkování a snowboarding mezi Čechy neztrácí na popularitě. Pro ty z vás, komu jsou už naše hory příliš těsné a sousedské vrchy mají sježděné, otestujte kvalitu sjezdovek ve Slovinsku, zemi s panenskou přírodou i špičkovým servisem, který předčí vaše očekávání. Zimní dovolená ve Slovinsku vás učaruje zasněženými vrcholky hor, vyhlášenými lyžařskými středisky i velmi chutnou kuchyní, kde můžete ochutnat místní speciality, mezi něž rozhodně patří klobásy, jelita, prohřívací polévky či voňavý štrúdl. Cestujete-li s malým nadšeným lyžařem, může využít až do 6 let lyžování ve Slovinsku zdarma!

2019 lyžování Slovinsko

Pro lyžování Slovinsko nabízí ideální podmínky. Velkým plusem jsou příznivé ceny, jež se téměř neliší od těch našich a navíc má lyžování ve Slovinsku letitou tradici. Svědčí o tom také pravidelně konaná proslulá soutěž organizace FIS v Krajské Goře, kde se můžete rovněž ubytovat. Do pohoří Pohorje je zasazen hotel Kranjska Gora s celkovou ubytovací kapacitou 72 pokojů. Čtyřhvězdičkový Kranjska Gora hotel disponuje špičkovým wellness centrem, kde si po celodenní lyžovačce odpočinete v bazénu, vířivce anebo sauně. Součástí vybavení jsou též fitness centrum, solárium a další služby za příplatek.

Slovinsko 2019 lyžování

Ve Slovinsku se nemusíte obávat, že budete mít problém se domluvit. Tato byť jedna z nejmenších alpských zemí vám umožní vychutnat si lyžování naplno, bez limitů. Doposud je Slovinsko vnímáno spíše jako destinace pro letní dovolenou, nicméně pokud sem jednou zavítáte, změníte názor a dáte Slovinsku novou nálepku, tedy místo, kde se lyžuje na sjezdovkách světové úrovně. Pokud ještě nemáte zarezervovanou dovolenou na příští měsíce, vyberte si termín včas a vychutnejte si zimní atmosféru s kvalitním jídlem, perfektním servisem a vždy upravenými sjezdovkami za parádní ceny.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!
Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!
Léto je sice za námi, ale proč si do svého šatníku nepořídit nějaký pěkný kousek letního oblečení? Kdo ví, třeba...
Za aktivním odpočinkem na Máchovo jezero
Za aktivním odpočinkem na Máchovo jezero
Voda tiše naráží na břeh rybníka v jemných vlnkách, vítr si pohrává s rákosím a v dálce šumí vzrostlý les....
Kuba – země mnoha zážitků
Kuba – země mnoha zážitků
Poznávací zájezdy představují jedinečnou příležitost, jak během krátkého časového úseku poznat vyhlášená místa a kulturu zvolené země. Pečlivě organizovaná výprava...