Vždy připravené dopravní značení

Vždy připravené dopravní značení

Dopravní značky usnadňují informovanost řidičů, jinak by docházelo mnohem častěji k nehodám na veřejných komunikacích. Potřebují se i v případech, kdy na silnici dojde k plánované či naopak neočekávané situaci.

Označení stavby a jiných projektů

Dopravní uzavírky, výkopy a zábory nejrůznějšího rozsahu vyžadují kvalitní označení. Někdy se neobejdete bez fungující světelné signalizace a semaforů pro řízení kyvadlové dopravy. V mnoha případech chce situaci pořádně promyslet. Pokud v tomto oboru neoplýváte žádnými zkušenostmi, sjednejte si odborníky s dostatečnou praxí. Navrhnou vám projekty dopravně inženýrského opatření, které budou projednány a odsouhlaseny příslušnými úřady a na Policii České republiky. Dopravní značení Praha se bude řídit vašimi požadavky a bude vypracována cenová nabídka zdarma. Aplikace vynikají kvalitou, proto díla vydrží delší dobu.

Montáž a demontáž dopravního značení

K velkým plusům patří, že dopravní značení si nemusíte pouze kupovat, ale lze si ho jenom pronajmout, dokonce si ho nechat i namontovat včetně příslušenství. Pro realizování poskytnete přesné místo realizace, projektovou dokumentaci se zákresem SDZ a povolení dotčeného orgánu, když žadatel nevlastní příslušnou komunikaci. Nabízí se svislé a vodorovné značení. Poskytují se zcela kompletní služby, kdy se obstará výkop, osadí se sloupek a namontuje dopravní značka. Kromě značek se montují příhrady, lamelové portály, pevné a sklopné parkovací sloupky a zábrany. Nechybí ani nabídka dopravních zrcadel o různých velikostech, carstopů, kuželů, přechodových lávek, plastových svodidel plněných vodou, zpomalovacích a vodících prahů. Samozřejmě se zohledňují technické podmínky pro osazování. Po ukončení prací se vše demontuje a komunikace se uvádí do původního stavu. Pronájem se uskutečňuje na krátkou a dlouhou dobu.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání
Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba...
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6
Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot...
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Nebraňte se právnímu zastoupení při vymáhání odškodnění. Pomůžete si!
Už jste si také někdy řekli „Tohle se mi stát nemůže“, a ani jste se nenadáli a ono se vám...