plavky

Vybavte se na léto už nyní – nové plavky se slevou!

Léto je sice za námi, ale proč si do svého šatníku nepořídit nějaký pěkný kousek letního oblečení? Kdo ví, třeba se v lednu rozhodnete zaletět si někam do tepla a nové oblečení nebo doplňky se vám budou hodit. Navíc můžete i hodně ušetřit, protože jsou tu sezónní výprodeje. Ty chytře využívá každý, kdo chce pořídit pěkné kousky za zlomek ceny a udělat si radost. Zároveň vám nesmí vadit, že budete příští léto nosit „loňskou kolekci“.

Dovolená v zimě je novým trendem!

Dovolená v zimním období se v dnešní době stává velmi žádanou. A ne vždy kroky turistů vedou na zasněžené hory, ba právě naopak. Mnoho lidí si vybírá destinace, ve kterých panuje věčné teplo a lidé si tu mohou užívat dny zalité sluncem třeba v lednu. Koupání v moři v lednu nebo dokonce strávení Vánoc třeba někde na pobřeží karibského ostrova je pro stále více lidí perfektním nápadem, jak ze sebe setřást zasmušilost, kterou přináší zimní zamračené dny panující u nás.

Jedním z letních kousků, které můžete využít po celý rok, jsou plavky. Právě teď se dají sehnat za velmi výhodné ceny. Chodíte rádi do bazénu, navštěvujete wellnes pobyty nebo máte v plánu cestu za sluncem a vaše plavky už nejsou úplně to pravé ořechové? Oživte svůj šatník! Luxusní plavky různých druhů, střihů a barev nabízí například česká značky Triola nebo Astratex.

Nové české plavky Triola za výhodné ceny

Plavky této české značky jsou kvalitní, moderní a jsou k dostání v různém provedení. Vynikají velmi nadčasovými střihy a citlivým výběrem barevných kombinací. Dámské, pánské, jednodílné nebo dvoudílné? U značky Triola si vyberete vždy. Pokud plánujete na zimu odjet do teplých krajin nebo do některého z mnoha luxusních spa pobytů, je právě nyní ten nejlepší čas investovat do plavek nových. V nabídce mají také dámské a pánské prádlo a také prádlo noční. Teplá, příjemná pyžama a pohodlné domácí oblečení v zimě určitě využijete.

Triola má několik kamenných prodejen, ale zboží si můžete pořídit také z domova na webových stránkách značky. Pokud chcete vědět, jak na nich ještě více ušetřit, přinášíme jeden skvělý tip. A tím jsou slevové kupony. Že slyšíte tento pojem poprvé? Tak to je na čase se s touto unikátní službou spojenou se slevami podrobněji seznámit.

Mějte přehled o aktuálních slevách

Kupony na různé druhy zboží od jednotlivých značek mají omezenou platnost a všechny je najdete na jedinečném slevovém portálu kuponyonline.cz, kde si můžete vybírat zboží dle jednotlivých kategorií. Kuponyonline nabízí různě vysoké slevy. Máte-li zájem zůstat v obraze i v čase, kdy nic konkrétního aktuálně nepotřebujete, je na místě nechat si na svůj e-mail zasílat novinky o právě probíhajících slevách.

Sleva na Triola.cz nebude trvat věčně. Nenechte si ujít příležitost výhodného nakupování!