Vybavení autolakoven

Určitě mi dáte za pravdu, že žádná autolakovna nemůže fungovat bez patřičného kvalitního vybavení. Tím jsou samozřejmě stojany, které potřebujete jak na lakování, kytování i broušení. Dále to jsou stříkací pistole, kvalitní barvy a laky a další vybaveni lakoven. To nejdůležitější je však lakovací kabina. I kdybyste byli sebevíc zruční s dlouholetou praxí, bez lakovací boudy to půjde jen těžko.

Krásný lak je vizitkou každého auta a také toho, kdo jej dělal. Navíc to dokáže značně zvýšit hodnotu automobilu. Jen spokojený zákazník se bude vracet tam, kde odvedli kvalitní práci a za spokojenost většinou klient neváhá připlatit. Proto se vyplatí nezanedbat tyto fakta a investovat do skutečně kvalitního vybavení a materiálu. Jedná se o něco, co je ihned vidět a je na očích. Jde o jakýsi „kabátek“, kde může jít vidět i sebemenší smetíčko a už to ubírá na kráse. Kdežto z kabátu se dá chlup manuálně odstranit, smítko v laku může znamenat pohromu. Odsávací stěna s boxem je přesně to, bez čeho se skutečně žádná autolakovna se zvučným jménem neobejde. Pomáhá zabezpečit pracovní i hygienické podmínky při uskutečnění nástřiku nátěrových hmot.

Odsávací vybavení

Celková funkčnost odsávacího vybavení závisí na dalších faktorech, jako jsou: rozměry boxu, průměr potrubí, výkon ventilátoru a filtry. Lakovací boudy společnosti NAVER jsou vyvinuty s důrazem na mimořádné výsledky a lepší produktivitu. Jak se praví „Dvakrát měř a jednou řež“! Dle individuálních potřeb je možné vybírat z řady lakovacích boxů, kde je každý specifický svými rozměry, stavbou i vlastnostmi. Možnost vybírat vyhovující řešení přesně na míru vaší provozovny vás posune o krok vpřed. Mimo jiné se nabízí nemalý výběr volitelného příslušenství a možnost specifických požadavků. Všechny faktory lze zohlednit a nastavit podle přání zákazníka.