Vybavení autolakoven

Určitě mi dáte za pravdu, že žádná autolakovna nemůže fungovat bez patřičného kvalitního vybavení. Tím jsou samozřejmě stojany, které potřebujete jak na lakování, kytování i broušení. Dále to jsou stříkací pistole, kvalitní barvy a laky a další vybaveni lakoven. To nejdůležitější je však lakovací kabina. I kdybyste byli sebevíc zruční s dlouholetou praxí, bez lakovací boudy to půjde jen těžko.

Krásný lak je vizitkou každého auta a také toho, kdo jej dělal. Navíc to dokáže značně zvýšit hodnotu automobilu. Jen spokojený zákazník se bude vracet tam, kde odvedli kvalitní práci a za spokojenost většinou klient neváhá připlatit. Proto se vyplatí nezanedbat tyto fakta a investovat do skutečně kvalitního vybavení a materiálu. Jedná se o něco, co je ihned vidět a je na očích. Jde o jakýsi „kabátek“, kde může jít vidět i sebemenší smetíčko a už to ubírá na kráse. Kdežto z kabátu se dá chlup manuálně odstranit, smítko v laku může znamenat pohromu. Odsávací stěna s boxem je přesně to, bez čeho se skutečně žádná autolakovna se zvučným jménem neobejde. Pomáhá zabezpečit pracovní i hygienické podmínky při uskutečnění nástřiku nátěrových hmot.

Odsávací vybavení

Celková funkčnost odsávacího vybavení závisí na dalších faktorech, jako jsou: rozměry boxu, průměr potrubí, výkon ventilátoru a filtry. Lakovací boudy společnosti NAVER jsou vyvinuty s důrazem na mimořádné výsledky a lepší produktivitu. Jak se praví „Dvakrát měř a jednou řež“! Dle individuálních potřeb je možné vybírat z řady lakovacích boxů, kde je každý specifický svými rozměry, stavbou i vlastnostmi. Možnost vybírat vyhovující řešení přesně na míru vaší provozovny vás posune o krok vpřed. Mimo jiné se nabízí nemalý výběr volitelného příslušenství a možnost specifických požadavků. Všechny faktory lze zohlednit a nastavit podle přání zákazníka.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Jak je na tom nyní české strojírenství?
Jak je na tom nyní české strojírenství?
V České republice je mnoho oblastí a odvětví, na které můžeme být právem hrdí. Například je to obor obuvnictví, kde...
Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení
Nové sklady či prostory pronajmout, nebo koupit? Existuje ještě jedno řešení
Zatímco lídři firem často hledají nové sklady, protože jim dosavadní už nestačí, zemědělci hledají prostory, do nichž by mohli schovat...
Používání nerezové oceli podle jakosti
Používání nerezové oceli podle jakosti
Jednotlivé druhy oceli se od sebe odlišují odolností proti korozi. Chemické složení je dělí na austenitické, austenitické-feritické, feritické a martenzitické...