tisk vizitek

Vizitky – nezbytný doplněk pro vaše podnikání

Potřebujete se zviditelnit? Chcete se vrýt do paměti svých současných i budoucích obchodních partnerů? Pak budete potřebovat praktické vizitky, které si nyní můžete nechat natisknout rychle a levně přímo z pohodlí vašeho domova!

Originalita podle vašich představ

Tisk vizitek probíhá podle individuálních potřeb každého klienta, proto jsou připraveny zajímavé návrhy pro náročné zákazníky i šablony ve sjednoceném designu. Rovněž ale můžete využít vlastních podkladů, které zvýrazní výjimečnost vaší značky a loga. Na vizitky je používán papír ve vysoké kvalitě a příjemný na dotek. Nebojte se experimentovat! Zkusit můžete například bílý papír v briliantové úpravě nebo verzi s matnou či lesklou úpravou. Vždy se jedná o velmi pevný a odolný papír, jenž zaručuje kvalitní podklad pro barevný tisk v jasných barvách.

Nesmí chybět ani vám

Vizitky najdou uplatnění v každé společnosti. Na vizitky se většinou uvádějí základní údaje o společnosti, kontaktní informace nebo pozice. Vytvořit si ale můžete i návrhy s jednotným textem, který mohou používat všichni v podniku. Vizitky jsou jednoduše skvělý způsob, jak vylepšit image podnikání. Tyto kancelářské pomocníky by si ale měly opatřit také neziskové organizace, které tak mohou podpořit například vlastní fundraising a odlišit se od dalších spolků se stejným posláním a cílem.

Navrhování vlastních vizitek je výzvou pro vaši kreativitu. Můžete si pohrát s širokou škálou nabízených barev nebo se inspirovat zajímavými návrhy. Na webových stránkách najdete praktický kalkulátor, který vám rychle a jednoduše spočítá celkovou cenu při zadané kvalitě papíru, množství a rozměrech.

Vyzkoušejte laminaci

Chcete-li svým vizitkám dodat punc luxusu, vyzkoušejte lesklou nebo matnou laminaci. Ta představuje nejen originální zvýraznění vašich vizitek, ale také pevnější a odolnější zpracování. Obrovskou výhodu má tisk vizitek online v dodacích podmínkách; vaše objednávka vám bude doručena do jednoho dne po celé České republice. V kombinaci se super cenou a kvalitou je to nejjednodušší způsob, jak podpořit své podnikání.