Vizitky – nezbytný doplněk pro vaše podnikání

Vizitky – nezbytný doplněk pro vaše podnikání

Potřebujete se zviditelnit? Chcete se vrýt do paměti svých současných i budoucích obchodních partnerů? Pak budete potřebovat praktické vizitky, které si nyní můžete nechat natisknout rychle a levně přímo z pohodlí vašeho domova!

Originalita podle vašich představ

Tisk vizitek probíhá podle individuálních potřeb každého klienta, proto jsou připraveny zajímavé návrhy pro náročné zákazníky i šablony ve sjednoceném designu. Rovněž ale můžete využít vlastních podkladů, které zvýrazní výjimečnost vaší značky a loga. Na vizitky je používán papír ve vysoké kvalitě a příjemný na dotek. Nebojte se experimentovat! Zkusit můžete například bílý papír v briliantové úpravě nebo verzi s matnou či lesklou úpravou. Vždy se jedná o velmi pevný a odolný papír, jenž zaručuje kvalitní podklad pro barevný tisk v jasných barvách.

Nesmí chybět ani vám

Vizitky najdou uplatnění v každé společnosti. Na vizitky se většinou uvádějí základní údaje o společnosti, kontaktní informace nebo pozice. Vytvořit si ale můžete i návrhy s jednotným textem, který mohou používat všichni v podniku. Vizitky jsou jednoduše skvělý způsob, jak vylepšit image podnikání. Tyto kancelářské pomocníky by si ale měly opatřit také neziskové organizace, které tak mohou podpořit například vlastní fundraising a odlišit se od dalších spolků se stejným posláním a cílem.

Navrhování vlastních vizitek je výzvou pro vaši kreativitu. Můžete si pohrát s širokou škálou nabízených barev nebo se inspirovat zajímavými návrhy. Na webových stránkách najdete praktický kalkulátor, který vám rychle a jednoduše spočítá celkovou cenu při zadané kvalitě papíru, množství a rozměrech.

Vyzkoušejte laminaci

Chcete-li svým vizitkám dodat punc luxusu, vyzkoušejte lesklou nebo matnou laminaci. Ta představuje nejen originální zvýraznění vašich vizitek, ale také pevnější a odolnější zpracování. Obrovskou výhodu má tisk vizitek online v dodacích podmínkách; vaše objednávka vám bude doručena do jednoho dne po celé České republice. V kombinaci se super cenou a kvalitou je to nejjednodušší způsob, jak podpořit své podnikání.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Úklidové stroje jako nepostradatelná technika současnosti
Každá firma před otevřením svých dveří zaměstnancům či obchodním partnerům pracuje na dokonalém úklidu, díky němuž je vždy všechno čisté,...