Ekonomicky na cestách s nabídkou RAVO

Ekonomicky na cestách s nabídkou RAVO

Zapomeňte na auto, začněte šetřit finance a podívejte na svět z trošku pomalejší, ale o to krásnější perspektivy. Rodinná společnost RAVO CB, s.r.o. moc dobře ví, že Česká republika propadá kouzlu cestování na skútrech a kolech a připravila pro vás cenově výhodnou nabídku, díky níž si můžete pořídit nové skútry nebo využít slev na elektrické invalidní vozíky. A pokud vám klasické kolo nestačí, zaručeně vás zaujme prodej a servis elektrokol České Budějovice, kde podnik s tradicí působí.

Tradice, zkušenosti a kvalita

RAVO vám ale nabízí mnohem víc! Pokud si nejste jisti nákupem moderního elektrokola, můžete si ho nejprve půjčit a seznámit se s jeho výhodami. Elektrokola České Budějovice slaví obrovský úspěch, pomalu se dostávají po celé republice mezi oblíbené dopravní prostředky a přitahují pozornost také turistů a cizinců.

Prestižní firma RAVO se může pochlubit také akční nabídkou, kde najdete výprodejové modely nebo zlevněné typy mopedů a skútrů. RAVO vám navíc zajistí také servis motocyklů, který je prováděn přímo v obchodě, a ušetří vám tak hledání servisu nebo návštěvu těch vzdálenějších. Nenapadá vás, proč si pořizovat skútr? Skútry i mopedy využijete poměrně velkou část roku, nejen za letního počasí. Ušetříte na palivu, díky rozměrům skútru se dostanete do každé uličky a jednoznačně vám odpadnou problémy s parkováním, což se občas s auty stává. Elektrokola jsou zase stylovým dopravním prostředkem, který šetří životní prostředí, hodí se pro všechny věkové kategorie a dovolí vám vyjet i ten největší kopec. Jízda na kole vás začne jednoduše bavit!

Ochotný personál vám poradí

Vyškolení pracovníci jsou připraveni vám poradit šest dní v týdnu a pomoci vybrat vhodný model elektrokola nebo skútru. Mimo jiné na prodejně najdete široký výběr přileb, zámků a dalšího příslušenství pro dokonalý komfort z cestování. Skútry a mopedy České Budějovice stačí navštívit, zaručeně si vyberete svého nového parťáka na cesty nyní se speciální slevovou akcí! Na vybrané modely roku 2016 se vztahuje sleva 1.000 – 2.000 Kč.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
Už několik let přináší renomovaný německý autoklub ADAC testy pneumatik a nejinak je tomu i letos. Pro rok 2018 si...
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Můžete být sebevětším milovníkem všemožné zvěře, pokud vám však jedna z těchto roztomilých potvůrek začne poškozovat majetek, jde láska stranou...
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Nezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto...