skútry

Ekonomicky na cestách s nabídkou RAVO

Zapomeňte na auto, začněte šetřit finance a podívejte na svět z trošku pomalejší, ale o to krásnější perspektivy. Rodinná společnost RAVO CB, s.r.o. moc dobře ví, že Česká republika propadá kouzlu cestování na skútrech a kolech a připravila pro vás cenově výhodnou nabídku, díky níž si můžete pořídit nové skútry nebo využít slev na elektrické invalidní vozíky. A pokud vám klasické kolo nestačí, zaručeně vás zaujme prodej a servis elektrokol České Budějovice, kde podnik s tradicí působí.

Tradice, zkušenosti a kvalita

RAVO vám ale nabízí mnohem víc! Pokud si nejste jisti nákupem moderního elektrokola, můžete si ho nejprve půjčit a seznámit se s jeho výhodami. Elektrokola České Budějovice slaví obrovský úspěch, pomalu se dostávají po celé republice mezi oblíbené dopravní prostředky a přitahují pozornost také turistů a cizinců.

Prestižní firma RAVO se může pochlubit také akční nabídkou, kde najdete výprodejové modely nebo zlevněné typy mopedů a skútrů. RAVO vám navíc zajistí také servis motocyklů, který je prováděn přímo v obchodě, a ušetří vám tak hledání servisu nebo návštěvu těch vzdálenějších. Nenapadá vás, proč si pořizovat skútr? Skútry i mopedy využijete poměrně velkou část roku, nejen za letního počasí. Ušetříte na palivu, díky rozměrům skútru se dostanete do každé uličky a jednoznačně vám odpadnou problémy s parkováním, což se občas s auty stává. Elektrokola jsou zase stylovým dopravním prostředkem, který šetří životní prostředí, hodí se pro všechny věkové kategorie a dovolí vám vyjet i ten největší kopec. Jízda na kole vás začne jednoduše bavit!

Ochotný personál vám poradí

Vyškolení pracovníci jsou připraveni vám poradit šest dní v týdnu a pomoci vybrat vhodný model elektrokola nebo skútru. Mimo jiné na prodejně najdete široký výběr přileb, zámků a dalšího příslušenství pro dokonalý komfort z cestování. Skútry a mopedy České Budějovice stačí navštívit, zaručeně si vyberete svého nového parťáka na cesty nyní se speciální slevovou akcí! Na vybrané modely roku 2016 se vztahuje sleva 1.000 – 2.000 Kč.

Sdílet článek