S55 Xiaomi Roborock Sweep One

Velice snadné uklízení s vysavačem

Uklízení nepatří zrovna k oblíbeným činnostem. Sice se najdou jedinci, které to nesmírně baví, ale většina osob jen hledá někoho, kdo nezáživné práce udělá bez většího přemlouvání. Pokud se jedná o podlahy, pak se určitě zcela dobrovolně přihlásí pomocník v podobě robotického vysavače.

Čistota pod kontrolou vysavače

Představte si dobu před několika lety, tehdy bylo takřka nemyslitelné, aby za vás běžné činnosti vykonával přístroj. Ano, existovalo sice několik druhů robotů, ale šlo o takřka cenově nedostupné modely pro běžnou rodinu. Nastal však výrazný obrat, klidně se můžete posadit do křesla a pozorovat, jak se váš vysavač postará o maximálně čisté prostředí v domácnosti. Mi Robot Vacuum Xiomi spolehlivě vykoná všechno, co mu nařídíte. Na nic nezapomene a lze ho ovládat vybranou aplikací na dálku. Ohlídáte si jeho fungování pomocí telefonu, kde budete přehrávat online televizní program, v němž si zahraje hlavní roli. Jakmile dokončí veškeré zadané aktivity, například ho pošlete na jiné místo. Aplikace se ovládá velice jednoduše, budete ho řídit a ovládat jako hračku.

Několik praktických výhod robotických vysavačů

Určitě důvěřujte informacím, které kolují o samostatnosti vysavačů. Proč? K jejich vybavení patří třináct pokročilých senzorů, které třeba zajistí výbornou orientaci v prostoru. Xiaomi Robot Vacuum si umí automaticky zvolit nejlepší uklízecí režim pro vybranou plochu. Konkrétně se ocitne na hebkém koberci, tudíž zvolí nejlepší program k dokonalému odstranění nečistot. Jindy vybere další z programů. Jistě potěší cenová dostupnost náhradního příslušenství, nejčastěji jde o kartáče a filtry. Tento vysavačový model zvládá zónové čištění a na výběr máte čtyři úrovně vysávání. Velice jednoduše poslouží jako mop, stačí zasunout mopovací část a nastavit odpovídající režim. Vyhovuje i požadavkům na úklid u astmatiků a alergiků.