koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek Dreja od firmy Dřevojas

Máte rádi koupelnový nábytek v jednoduchém stylu bez designových prvků? V tom případě bude série nábytků Dreja od firmy Dřevojas tou správnou volbou, která vám vydrží díky kvalitní výrobě a provedení dlouhou dobu. 

Umyvadlo

K sérii Dreja jsou nabízena tři hluboká umyvadla a to DREJA v dodávané šířce 75, 85, 105 cm, DAVID v šířce 65 cm a nakonec UJUT v šířce 55 cm. 

Všechna umyvadla jsou keramická, takže jejich údržba bude rychlá a snadná. U každého umyvadla je otvor pro stojánkovou vodovodní baterii a přepad. U skříněk s větší šířkou můžete očekávat navíc i větší odkládací prostor na bocích umyvadla. 

 Doplňkové skříně

U série Dreja si můžete kromě skříňky s umyvadlem vybrat ještě třeba zrcadlovou galerku s LED osvětlením v různých šířkách a dále závěsné skříňky. Závěsné skříňky jsou v nabídce nízké v šířce 35 cm a 50 cm, horní a vysoké závěsné opět v různých šířkách. To vše je dostupné v barevném provedení bílá lesk. Součástí skříněk a zásuvek je úchytka s mírně zaobleným tvarem v lesklém provedení. 

Výhody 

  1. Smontovaný stav – výhodou a důvodem proč si vybrat právě koupelnový nábytek Dreja je dodávka ve smontovaném stavu. Nemusíte tak trávit dlouhé hodiny instalací a pojezdy budete mít navíc perfektně seřízeny. 
  2. Záruka – Na nábytek je prodloužená záruka a to 5 let na nábytek i umyvadlo. 
  3. Umístění na nožičky – Pokud si z nějakého důvodu nemůžete dovolit závěsnou variantu, můžete k nábytku přikoupit stavitelné nožičky s výškou 10 cm. 
  4. Ošetření lakem – Nábytky jsou ošetřeny speciálním lakem vhodným do vlhkého prostředí.

Zaujal vás koupelnový nábytek Dřevojas?