Dovolená Bulharsko

Dovolená v Bulharsku podle vlastních představ

Češi milují cestování jakéhokoliv druhu. V současné době skutečně není nouze o mnoho nabídek za ceny, které si můžete momentálně dovolit. Někdo preferuje luxus, jiný si potrpí na skromnější ubytování. Druh bydlení však nikoho neochuzuje o zážitky, které si přiveze domů.

V Bulharsku zajděte na šopák

Šopský salát patří k tradičním jídlům Bulharska, rozhodně si získal velkou popularitu i u nás. Bulharsko – dovolená vám nabídne i jiné pochoutky vyhledávané destinace na Balkánském poloostrově. Zajděte si na kebapche nebo musaku. Napijte se místního piva Zagorka, vín či rakie. Díky poloze země tady najdete směs mnoha různých kultur. Milovníci kulturních památek narazí na řecké chrámy, římské lázně, historická města, pevnosti a byzantské sopky. Příroda si vaši pozornost získá stovkami jeskyní, rozličnými přírodními útvary, zalesněnými stráněmi a horami. Pochopitelně sem lidé jezdí za krásnými písečnými plážemi. K nejčastěji navštěvovaným náleží oblasti Primorsko, Slunečné pobřeží a Zlaté Písky.

Prázdninová letoviska s dobrými cenami

Jakmile se rozhodnete strávit čas blízko moře, dívejte se v informacích, jak daleko budete mít pláže vzdálené od vašeho hotelu, penzionu a apartmánu. Dovolená Bulharsko vás potěší příznivými cenami. Zlaté Písky jsou druhým největším letoviskem bulharského pobřeží a pojmenování obdržely po jemném zlatavém písku, který uvidíte na čtyřech kilometrech dlouhé pláži. Pozvolný vstup do moře vyhovuje především rodinám s dětmi. Okouzlující promenáda kompletně lemuje pobřeží v centru města, kde objevíte mnoho restaurací a podniků k zábavě. 

Cestovní agentura CPA travel nabízí mnoho různých zájezdů cestovních kanceláří, aby nabídka byla co nejobsáhlejší. Každý si vybere podle momentálních představ, stačí věnovat nějaký čas prohlížení tisíců možností sjednocených na jednom místě.