fólie na auto

Jak zvýšit cenu prodávaného vozu?

Rozhodli jste se prodat svůj osobní automobil, jelikož už nesplňoval to, co jste od něj očekávali? Zkrátka se už během používání opotřeboval nebo jste si vydělali dostatek peněz na zbrusu nový automobil, který už zcela splňoval vaše požadavky a kritéria, která jste od vozu požadovali? Zkrátka a dobře starý vůz pravděpodobně prodáváte. Nemusíte ho však prodat levně, můžete jeho cenu zvýšit. Existuje několik možností, jak cenu opravdu navýšit na takovou částku, jaká by vám částečně uhradila nové vozidlo. 

Investujte do tuningu

Aby se zvýšila hodnota vašeho automobilu, investujte do tuningu. Ideálně volanty změňte na sportovní volanty, samozřejmě kupte i sportovní výfuk. Nemusíte tedy investovat do nových křídel nebo do fólie na auto, stačí investovat do menších doplňků, díky nimž bude model vozidla zcela jiný než ostatní vozy stejné značky. 

Postarejte se o škrábance a nedokonalosti

Zvýšit cenu automobilu můžete také tak, že budete investovat do škrábanců a nedokonalostí. Pokud máte poškrábaný nárazník nebo jste odřeli lak při vysedávání nebo nasedání do vozidla, kupte si lak nebo jiné podobné prostředky, které nedokonalosti a škrábance naprosto zacelí. Takových prostředků a produktů se nyní nachází na trhu mnoho, dejte jim proto šanci dělat to, co umí nejlépe. 

Jak je na tom povinná výbava a příslušenství vozu?

Pokud se rozhodnete prodat automobil, měli byste zjistit, jak je na tom povinná výbava vašeho vozidla, respektive jak je na tom příslušenství vašeho vozu. I to svědčí o tom, jak se o auto staráte, a samozřejmě i to zvyšuje hodnotu prodávaného automobilu. Ujistěte se, že všechno je na svém místě, než přidáte inzerát do novin nebo ho vyvěsíte do internetových bazarů. Zejména zkontrolujte lékárničku, jestli v ní něco nechybí nebo jestli v ní není leccos prošlé.

Sdílet článek