závěsy

Moderní byt s praktickými doplňky

Vybavení bytu nestojí zrovna málo, když se chcete řídit nejmodernějšími trendy. Vaše představy však nemusíte úplně vzdávat, vždy se najde skvělé řešení. Už jste vyzkoušeli, jaká kouzla dovede bytový textil, který se bez debat využije v každé domácnosti?

Měkké dárky jsou in!

Obdarujte sami sebe, pokud se v okolí nenachází nikdo jiný, kdo by si troufnul vám něco pěkného pořídit do domácnosti. Měkké pozornosti ocení skutečně každý z rodiny. Stačí vybírat polštářky tvořící útulnou atmosféru naprosto kdekoliv. Dá se na nich sedět, opírat se o ně, ležet na nich, ale častokrát slouží jen jako výborná dekorace interiéru. Potisky vás zajisté ohromí, ihned uznáte, že jeden kousek absolutně vůbec nestačí.

Teplo v místnosti podpoří spousty druhů záclon se zajímavými vzory, lemy a různými ozdobami. Záclony si můžete koupit již hotové, jen je upevníte do žabek na tyč. Jestliže vám ušitý model něčím nevyhovuje, není problém si objednat také služby starající se o nezbytné úpravy. Lze si je nechat zkrátit, našít na ně stužky, obšít okraje apod.

Dobrý odpočinek ve vlastním domě

Nejdůležitější součást domu je ložnice, kde si přejete relaxovat, bez problémů usnout, číst si nebo se jen tak přitulit k partnerovi. Půjde vše lépe, když vsadíte na postel s kvalitními matracemi. K rušivým faktorům patří také hluk zvenčí, nepohodlné noční prádlo nebo světlo z ulice. Zatemnění bezvadně vyřeší žaluzie, rolety, ale také závěsy, jež výborně sladíte s barvou textilií v místnosti. Na výběr jsou různé délky a dekory a v nejnápaditějších kombinacích.

Lépe usnete v povlečení, které ocení vaše pokožka. Doporučuje se bavlněný satén nebo čistá bavlna. Závisí zcela na vás, jestli upřednostníte jednobarevné povlečení nebo vzorované. Potištěné povlaky na peřinu a polštáře však momentálně patří k nejpopulárnějším.