máchovo jezero chatky

Užijte si poslední letní dny!

Konec léta se nezadržitelně blíží a zima už ťuká na vrátka. Nejvíce je to cítit v oblastech pod horami, kde se v srpnu chtě nechtě plní červencová pranostika svatá Anna – chladná z rána. Slunce přes den sice ještě pálí ze všech svých sil, ale večer už je ve vzduchu cítit podzim. Proto neseďte doma a užijte si poslední letní víkendy. Zakončete sezónu tak, jak se patří. Třeba pořádným mejdanem anebo relaxací u vody a dočtením knihy, kterou jste si dali na prázdniny jako závazek.

Krásné letní večírky na Máchově jezeře

Kdo kdy Macháč navštívil, jistě mu přirostl k srdci. Jeho písčité pláže učarují a dají se beze sporu řadit mezi nejlepší přírodní koupačku v severních Čechách. Své samozřejmě udělá i historie místa. Již v 19. století se začala budovat lázeňská pověst tohoto objektu. Rekreanti se sem sjížděli z blízkého i dalekého okolí. Máchovo jezero ubytování bylo, je a bude lákadlem pro všechny milovníky české přírody. Stezky jsou zde vybudované po stopách Čtyřlístku i Máchy, který si toto místo velice oblíbil. Tato oblast nabízí mnoho možností cyklistických i pěších výletů.

Na Máchově jezeře je samozřejmě myšleno i na večerní zábavu. Jsou zde proslulá diskotéka Bílý kámen a různé bary a občerstvení. Pokud jste fanoušci elektronické a taneční hudby, užijete si festival Macháč, který se koná každoročně na konci prázdnin. Během jeho probíhání Máchovo jezero doslova práská ve švech. Dají se zde ovšem strávit i klidné večery v soukromí pod širým nebem a u otevřeného ohně.

Ubytování – půl dovolené

Ať už se rozhodnete své volné dny strávit kdekoli, dobře vyberte ubytování. Pro perfektní dovolenou nebo víkendový odpočinek je důležité mít komfort, který si zasloužíte. Chatky Máchovo jezero jsou ubytováním, jež hledáte. Čisté a útulné prostředí se postará o vás i vaše ratolesti. Bez rozdílu věku si zde všichni přijdou na své. Trampolíny, prolézačky, tenisová a volejbalová hřiště, vodní sporty jsou dostupné všem návštěvníkům. Užijte si poslední horké dny dle vaší libosti.