Užijte si letní jízdu v dynamickém Renaultu Captur

Užijte si letní jízdu v dynamickém Renaultu Captur

Chystáte se užít si své letní cesty v autě působivých barev a jedinečného designu? Projeďte se Renaultem Captur a jistě si takovou jízdu budete chtít zopakovat.

Tento svěží sportovní crossover je jako stvořený k objevování světa ve dvou. Nadchne vás svou lesklou metalízou v teple oranžovém odstínu, ve kterém byl tento vůz uveden na trh. Nejen díky této živé barvě má Renault Captur představovat životní etapu pojmenovanou jako „objevování“.

Od svého koncepčního vzoru Captur přebírá jen ty nejlepší funkční i estetické vlastnosti. A tak vás obdobně jako u něj upoutá nejprve zvětšené logo značky na lesklém černém podkladu, které nyní působí mnohem kontrastněji. O dynamice nového Renaultu Captur pak svědčí zejména jeho oblé a splývavé křivky, které působí odlehčeně, ale přesto jasně naznačují umění pohybu. Palubní deska je vyvedena v lehkém vzdušném stylu, zatímco kola jsou sportovně zasazena do robustních blatníků. Renault Captur tak vzbuzuje respekt, ale přesto působí decentně – díky svým ladným křivkám i podmanivě svěží barvě. Dokonalé sladění oceníte i na přitažlivě propracovaných bocích a podbězích kol. Také palubní deska je vyvedena v lehkém vzdušném designu.

Pokud jde o praktičnost vozu Renault Captur, vysoce ceněná je především míra prostoru a volnosti, kterou poskytuje díky předsazenému čelnímu sklu a velkorysým vnitřním rozměrům. Nejen u zadních sedadel navíc oceníte často tolik potřebný prostor pro nohy.

Nový Renault Captur je pokrokový i díky svým inovativním motorům, které v sobě spojují úspornost, nižší produkci emisí CO2 i mnohem menší náklady na provoz než je tomu u řady jiných vozů. V neposlední řadě vám pak Renault Captur zaručuje také skvělý požitek z řízení. Pokud se vám stylový Renault Captur zalíbí, máte navíc na výběr ze dvou benzinových motorů: Energy TCe 90 a TCe 120 a dieselového Energy dCi 90.

Co se týče multimediálních funkcí uvnitř vozu, přijdou si zde na své i milovníci hudby a hands-free telefonování.

Jak je tedy patrné, má Renault Captur osobitý styl, obdivuhodnou funkčnost a řadu moderních vychytávek. Pokud si chcete užít pořádnou letní jízdu, nastartujte tento svěže oranžový vůz a užívejte si každý kilometr vaší cesty za dobrodružstvím.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Centrum dodávek a užitkových vozů
Centrum dodávek a užitkových vozů
Rozšiřujete svůj vozový park, protože chcete zlepšit svoje podnikání? Pak určitě přemýšlíte, kde takový vůz pořídíte. Ve skutečnosti ani netrváte...
Půjčka jako rychlá finanční vzpruha
Půjčka jako rychlá finanční vzpruha
Potřebujete peníze rychle a na ruku? Nezaplatili vám odběratelé, a to vás dostalo do finanční tísně? Chybí vám v rozpočtu nějaká...
Nejlepší zimní pneu 195/65 R15 pro rok 2017
Nejlepší zimní pneu 195/65 R15 pro rok 2017
I letos německý ADAC podrobil svým zátěžovým testům a přísnému hodnocení několik výrobců pneumatik. Testovalo se na mokru, suchu, ledu...