srovnání zajezdů

Dovolená a zájezdy s NewTravel.cz

Léto začalo, a spousta lidí se stále ještě rozhoduje, kam vyrazit na dovolenou. Počasí v Česku není poslední dny moc hezké, a tak stále více lidí zvažuje odjezd za teplem. Zatímco někteří jsou věrně oddáni dovolené u moře s písčitými plážemi a stálým hotelovým servisem, jiní nevydrží dlouho na jednom místě, a nedají proto dopustit na zájezdy, díky kterým poznají krásy celé země a dozví se řadu zajímavostí, které na internetu nevyčtou.

Jak si vybrat?

Hlavním bodem, podle kterého se rodina rozhodne, kam vycestuje, bývají finance. Zatímco pro někoho nehraje cena zážitku hlavní roli, jiní mají jen omezené množství financí, které mohou do zájezdu nebo dovolené investovat. Často se také stává, že lidé vybírají dovolenou na základě zkušeností svých známých nebo internetového článku, který náhodou přečetli. Dříve, než se k takovému kroku rozhodneme, je dobré zjistit si veškeré informace o ceně i destinaci, do které se chceme podívat.

Nezapomeňte na to, že cenu zájezdu ovlivňuje roční období, ve kterém s do dané lokality chystáme. Ceny hotelů se mohou v hlavní sezóně až zdvojnásobit, takže pokud si chcete dopřát trochu luxusu za rozumné peníze, vydejte se na dovolenou až na podzim. A počasí se nebojte! I na konci září či začátku října vládnou ve všech populárních letoviscích příjemné teploty, a navíc na vás čeká vyhřáté moře.

Vyhledávání s Newtravel.cz

Jestliže už víme, kam chceme jet, máme zpola vyhráno, protože další krok už je velice jednoduchý. Stačí si sednout k počítači a srovnání zájezdů nechat na prověřeném internetovém srovnávači. Osobně můžeme doporučit Newtravel.cz, který vám nalezené nabídky přehledně srovná podle těch kritérií, která jsou pro vás zásadní.

I když nejčastějším kritériem bývá cena, my doporučujeme nastavit ve vyhledávání maximální částku, kterou jste za dovolenou ochotni zaplatit, a poté seřadit nabídky podle počtu hvězdiček nebo hodnocení těch, kteří už si zájezd koupili. Tak totiž získáte nejen nejlepší cenu, ale taky kvalitu.