tílka

Triček není nikdy dost

Trička nejspíš tvoří největší část našeho šatníku. Zatímco kalhoty máte patery, triček máte určitě třikrát tolik. Já osobně hodně a ráda nosím i tílka. V létě je mi v nich dobře, a v chladnějším počasí si pak přes ně stačí vzít mikinu nebo svetřík a je mi akorát.

Protože je to kus oblečení, který je v kontaktu přímo s naší kůží, a dost často v něm strávíme i celý den bez možnosti ho jen tak svléknout a zahodit, je nutné vědět, jaký materiál je vám nejpříjemnější. Když se cítíte dobře vy, odráží se to na vaší náladě i vašem okolí. Můžete se oblékat hezky a módně a přitom pohodlně. Toto se skutečně nevylučuje!

Já osobně ve svém šatníku preferuji trika bavlněná. Pokud jsou tílka vyrobena z kvalitní bavlny, dlouho vám vydrží a i péče o ně je snadná (nepotřebujete drahé prací prášky, abyste nepoškodili vlákna). Bavlna je materiál velice savý, na dotek příjemný, lehký a vzdušný. Taková tílka můžete nosit kamkoli. Skvěle se hodí na sport, na výlet, do práce i na večírek. Stačí jen zvolit správný střih, barvu či potisk.

Kde nakoupit?

Dnešní trh je přeplněný obchody s oblečením. Sortiment oblečení, který tyto obchody nabízejí, podléhá z velké části sezónním trendům. A tak bývají střihy, barvy a potisky tílek dost omezené. Pokud jste jako já osobití, máte rádi jednoduchost, ale ne fádnost, jestliže jste kreativní a rádi kombinujete barvy, tak určitě stejně jako já chodíte z jednoho obchodu do druhého a jste překvapení, že je takový problém vyhovět vašemu přání. Neztrácejte naději a hlavně neustupujte z vašich nároků.

Po dlouhém pátraní jsem našla a vyzkoušela obchod, který naše požadavky splní. Jejich sortiment je opravdu široký. Pánská tílka zde najdeme jak na volný čas, tak na sport, anebo třeba jen pod košili. V nabídce mají dále dámská tílka módních střihů, veselých barev i sportovního typu. Co víc, jsou schopni vaše tílka také potisknout nebo opatřit výšivkou. Nakupovat zde můžete pro sebe i pro firmu. Na Xfer si zkrátka sami určíte, co si oblečete.