Triček není nikdy dost

Triček není nikdy dost

Trička nejspíš tvoří největší část našeho šatníku. Zatímco kalhoty máte patery, triček máte určitě třikrát tolik. Já osobně hodně a ráda nosím i tílka. V létě je mi v nich dobře, a v chladnějším počasí si pak přes ně stačí vzít mikinu nebo svetřík a je mi akorát.

Protože je to kus oblečení, který je v kontaktu přímo s naší kůží, a dost často v něm strávíme i celý den bez možnosti ho jen tak svléknout a zahodit, je nutné vědět, jaký materiál je vám nejpříjemnější. Když se cítíte dobře vy, odráží se to na vaší náladě i vašem okolí. Můžete se oblékat hezky a módně a přitom pohodlně. Toto se skutečně nevylučuje!

Já osobně ve svém šatníku preferuji trika bavlněná. Pokud jsou tílka vyrobena z kvalitní bavlny, dlouho vám vydrží a i péče o ně je snadná (nepotřebujete drahé prací prášky, abyste nepoškodili vlákna). Bavlna je materiál velice savý, na dotek příjemný, lehký a vzdušný. Taková tílka můžete nosit kamkoli. Skvěle se hodí na sport, na výlet, do práce i na večírek. Stačí jen zvolit správný střih, barvu či potisk.

Kde nakoupit?

Dnešní trh je přeplněný obchody s oblečením. Sortiment oblečení, který tyto obchody nabízejí, podléhá z velké části sezónním trendům. A tak bývají střihy, barvy a potisky tílek dost omezené. Pokud jste jako já osobití, máte rádi jednoduchost, ale ne fádnost, jestliže jste kreativní a rádi kombinujete barvy, tak určitě stejně jako já chodíte z jednoho obchodu do druhého a jste překvapení, že je takový problém vyhovět vašemu přání. Neztrácejte naději a hlavně neustupujte z vašich nároků.

Po dlouhém pátraní jsem našla a vyzkoušela obchod, který naše požadavky splní. Jejich sortiment je opravdu široký. Pánská tílka zde najdeme jak na volný čas, tak na sport, anebo třeba jen pod košili. V nabídce mají dále dámská tílka módních střihů, veselých barev i sportovního typu. Co víc, jsou schopni vaše tílka také potisknout nebo opatřit výšivkou. Nakupovat zde můžete pro sebe i pro firmu. Na Xfer si zkrátka sami určíte, co si oblečete.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance
Jak může vypadat stejnokroj pro zaměstnance
Totožné oblečení pro zaměstnance je obrovským hitem. A vůbec nezáleží, zda se jedná firmu s pár zaměstnanci či obrovský koncern....
ValgusPro – konec vbočeným palcům!
ValgusPro – konec vbočeným palcům!
Krásné nohy jsou především v létě vizitkou každého z nás, často se ale kvůli vbočeným palcům vyhýbáme otevřené obuvi a...
Být krásná je snadné, když máte dobré pomocníky
Být krásná je snadné, když máte dobré pomocníky
Každá žena je krásná, jen některé tomu musí věnovat víc času. Kadeřnictví, manikúra, pedikúra, občasná návštěva kosmetického salonu, to všechno...