33 (1)

Spolehlivé zakrývací plachty

V zimních měsících je potřeba mnoho věcí zazimovat a chránit před neúprosným počasím. Spolehlivým řešením pro zakrytí věcí na zahradě a na dvoře jsou kvalitní zakrývací plachty. Dlouhodobým profesionálem v oblasti plachet a stínících sítí je firma Plachty Petr Štěpáník, která se zabývá výrobou plachet už od roku 1995. Základem úspěchu této společnosti je silné zaměření na kvalitu. Všechny plachty jsou vyráběny pouze z těch nejkvalitnějších materiálů.

Kvalitní plachty ochrání majetek před tuhou zimou

Zakrývací plachty mají hodně široké využití. Často se využívají k zakrytí automobilů, strojů i rozestavěných domů. Plachty k zakrytí věcí jsou velmi oblíbené mezi zemědělci, kteří je využívají například k zakrytí stohu sena. Obzvláště v zimě je důležité vybrat opravdu jen kvalitní plachty, které vydrží tuhou zimu. Plachty od společnosti Petr Štěpáník jsou odolné proti mrazu až do – 50 °C a samozřejmostí je odolnost proti dešti. Prémiová kvalita těchto plachet je zaručena výrobou z tkaného polyetylenu. Plachta má za úkol spolehlivě chránit majetek, a proto se vyplatí kupovat pouze prověřené výrobky, které jsou spolehlivé a snadno upevnitelné. Koupě nekvalitních a levných plachet se může hrubě nevyplatit.

Spolehlivé stínící sítě

Firma Petr Štěpáník se zaměřuje také na kvalitní stínící sítě na ploty, které jsou často používané na sportovištích. Známé zelené sítě chrání například tenisové a volejbalové kurty před nebezpečným UV zářením a dosahují stínivosti až 90%. Dále jsou stínící sítě užitečné pro zakrytí pískovišť, zahradních altánků i skleníků.

Plachty na auto

Plachty na auto jsou důležité pro všechny řidiče, kteří často parkují venku. V létě plachta dokonale chrání interiér proti přehřívání a v zimě ochraňuje auto před nepříznivým počasím. Díky tomu použití plachty významně zvyšuje životnost automobilu. Firma Plachty Petr Štěpáník vyrábí plachty na auto z pevného nylonu, který zaručuje prvotřídní kvalitu a odlišuje plachty od nekvalitního zboží z běžných supermarketů.