slimax-femi_web

Slimax

Potřebujete se zbavit nadbytečných kilogramů? Máte obavy z vánočních svátků, které jsou spojené s množstvím vánočního cukroví, jemuž se jen těžko odolává? Netrapte se hladověním a pochutnejte si na všem, na co máte chuť. Zhubnout vám potom pomůže novinka na trhu s hubnoucími přípravky jménem Slimax.

Tento preparát je v porovnání s konkurencí výjimečný v několika ohledech. Slimax je charakteristický především obsahem přírodních látek. Dominující látkou ve složení je Glukomannam, u něhož je zdravotně potvrzeno, že slouží k hubnutí. Tuto látku obsahuje kořen rostliny konjac, která se hojně využívá v tradiční japonské kuchyni k zahuštění pokrmů.

Glukomannam vstřebává v žaludku vodu, kterou přetvoří na hutný gel. Díky tomu nemáte pocit hladu a budete konzumovat menší množství jídla než obvykle. Klesne váš kalorický příjem a dojde k hubnutí přebytečného tuku. Přitom však nehladovíte, čímž neporušujete zásady zdravého hubnutí.

Se Slimaxem ke správnému fungování zažívání

Další významnou látkou, kterou Slimax obsahuje, je Psyllium. Tato rozpustná vláknina zajišťuje správnou funkčnost střev a má pozitivní vliv na zácpu, průjem a snižuje hladinu cholesterolu. Pokud se organismu dostává dostatek vlákniny, dochází k pravidelnému vyprazdňování a náležitému metabolismu.

Slimax kombinuje Glukomannam, Psyllium a řadu dalších přírodních látek. Jedná se o velmi účinný prostředek na hubnutí, který je založen na čistě přírodní bázi. Postupně začnete snižovat svou váhu, zbavíte se tuku a dodáte tělu látky, které potřebuje pro správné fungování. Nadváha už nebude váš problém. Slimax slibuje zdravé hubnutí, které vede ke spokojenému životu.

Chcete-li si tento přípravek objednat, navštivte webovou stránku www.maxivitalis.cz, kde koupíte 90 + 10 tobolek zdarma za přijatelnou cenu.

14 komentářů u „Slimax

 1. Miroslava Kusá

  Sem tam se ke Slimaxu vracím, když přiberu pár kilo navíc. Takhle se nemusím hlídat, kolik toho sním, ale můj „slimáček“ to dělá za mě. Mám radost, že si takhle šikovně můžu pomoci.

 2. Magdalena

  Slimax užívám a je super. Shodila jsem 15 kg. Konečně jsem štastná a spokojená se svou postavou. Ani jsem se u toho nemusela omezovat.

  1. Markéta

   Dobrý den, za jak dlouho jste zhubla 15kg? Potřebovala bych dolů 20kg. Stravovat se více zdravě nebo normálně jíst?
   Děkuji za odpověď

 3. Agáta

  Tento výrobek jsem dostala od Ježíška pod stromeček. Doufám, že bude účiný. Ovšem už se mi líbí jen to, že je to přírodní doplněk, který je určen pro ženy nad 40 let. Snad se Ježíšek trefil a tohle je přesně to, co mi pomůže trochu zhubnout. 🙂

 4. Františka

  Taky jsem s ním měla zkušenost. Opravdu pomáhá :p

 5. Jitka N.

  mě se daří hubnout se slimaxem femmi mohu doporučit pro všechny, kteří nemají mnoho peněz nazbyt stojí jen kolem 300 Kč to se podle mě dá.

 6. Lucie

  Dobrý den,
  mám zkušenost se slimax fema. Pomohl mi ovládat chutě na sladké a o hodně méně jíst. Zhubla jsem tak akorát abych si mohla konečně koupit nové rifle na které jsem se už dlouho dívala. I moje malá neteř říkala, že jsem hezká a chtěla mě pozvat na dívčí mejdan 😀 a to je podle mě úspěch. Mám teď mnohem více energie tak to jde asi i vidět, to je skvělé.

 7. Petr

  A prý, že to hle je jenom pro ženské. Asi jsem se zbláznil taky, protože sjem začal brát slimax který mi dali doma k Vánocům. Nechápal jsem, proč mi to dávali vždyť jsem v pohodě, ale pak jsme byli na bazéně a fotili jsme se… a tak jsem to pochopil a začal se sebou něco dělat. Zatm jsem dole sice jen o 2kila ale mám radost, že něco měním.

 8. DanielaVratká

  Mám ho doma už asi 2 týdny a porce se opravdu zmenšily. Myslela jsem že to bude fungovat nějak jak zelená káva,a le je to mnolem lepší. Jsem zatím spokojená i když jsem zhubla za 2 týdny jen 1,5 kilo.

 9. Míla

  Užívám slimax 14dní, zatím jsem nic nezhubla,pořád mám stejné chutě i hlad,nevím třeba to na mě zabere po delší době,potřebuji schodit 5_6kg,vůbec se mi to nedaří,tak doufám,že mi slimax pomůže.

 10. Renata

  Po užívání Slimaxu jsem neshodila ani kilo. Zbytečně jsem vyhodila peníze….

 11. Kačka

  Slimax Femi pomohl v boji s kily navíc mamince,které je 44 a kila jí šly po 40 velmi těžko dolů.
  Doporučju.:-)

Komentáře nejsou povoleny.