ochranné pracovní prostředky

Pusťte se do práce ve speciálním oblečení

Chystáte se pracovat na zahradě nebo v garáži? Výměna oblečení se nedělá jenom kvůli nezašpinění svátečnějších svršků, ale hlavně pro zvýšení vaší bezpečnosti během vykonávání nejrůznějších kutilských činností.

Výběr pracovních bot

Terén vyžaduje speciální boty. Ano, v podmáčené zahradě i na poli uspějete s klasickými holinami. Na stavbě však na tyto druhy bot zapomeňte, protože malta by se postarala o jejich úplné zničení. Nohy potřebují stabilitu, proto vybírejte pevnou obuv s hrubou podrážkou. Určitě oceníte zpevněnou špičku, vyztuženou a zvýšenou oporu kotníku. Takto se vyvarujete zbytečnému vyvrknutí. Nezapomeňte na odolné materiály a kvalitní zpracování, které perfektně obstará zdravotní obuv Santé. Právě tyto modely lze sehnat i pro domácí prostředí, kde si dámy potrpí na pohodlí během vaření, uklízení a další obstarávání domácnosti. Santé zdravotní obuv jim nabízí pantofle opatřené masážní stélkou s nastavitelným zapínáním.

Pilný jako mraveneček po celý den

Starost o zahradu nikdy nekončí. Nedivte se, že mnozí zůstávají celý víkend v plném nasazení na naplánované úkoly. Určitě proberte ochranné pracovní prostředky, abyste pak zbytečně nenaříkali, když se něco nemilého přihodí. Speciální rukavice pomohou před mechanickým poraněním, jiné zvládnou odolat žáru či elektrickému napětí.  

Vlezte do montérkových kalhot, nikdy vás nezradí. Pevná látka a spoustu kapes vydrží i velmi časté používání. Do kapes si jednoduše vložíte potřebné nářadí pro momentální kutilskou chvilku. U pracovních kalhot nechybí našité reflexní pruhy. Nejspíše se vám zalíbí multifunkční kapsa na nohavici a možnost vložit výztuhu do oblasti kolen. Různé montérkové oděvy podle typu a značky seženete na https://www.celar.cz/, kde nechybí ani jiný rozsáhlý sortiment oděvů, obuvi, ochrany hlavy, sluchu, zraku a jiných doplňků.