3D plastické nápisy Praha

Profesionálně vytvořené 3D reklamy

Současná doba je plná reklam, proto ani vaše firma nesmí zůstat pozadu, aby mohla dostatečně konkurovat ostatním. Předem se musíte rozhodnout, jaká bude pro vaše potřeby nejúčinnější, a následné zhotovení nechte na odbornících.

Plastická reklama v 3D provedení

Profesionální instalace budou vypadat vždy pěkně, protože zkušenosti jsou hlavním plusem. 3D plastická reklama Praha může být realizována jako světelná nebo nesvětelná. Nejčastěji se z materiálů používá hliník, ale rovněž další kovy: nerez, mosaz, pozink a dále kompozitní materiály. Pro vznik plastického písma a znaků se frézují či laserují dřeva, pěněné PVC, ABS, akryláty, polykarbonáty, PET-G a jiné druhy. Zájemcům se dodávají také loga a nápisy z extrudovaných polystyrenů, kde se povrch upravuje a čelo dekoruje.

Rozhodnout se můžete pro prosvětlení čela 3D nápisu, prosvětlení zadní a přední, ale také boků. Můžete požadovat, aby svítily jen kontury plastického písma nebo písmo i podklad, dále může být 3D nápis či logo odsazené od podkladu a svítit dozadu.

Prosvícení kvalitní technologií

Na prosvícení plastických log a 3D nápisů se využívá kvalitní LED technologie, přičemž se barva svitu upravuje podle korporátních barev. Nechybí ani povrchová úprava s použitím odolného nástřiku dvousložkovou technologií autolaku. 3D plastické nápisy Praha se po výrobě profesionálně instalují. Montáž probíhá například na skleněné stěny budov, na zateplené fasády, na mostní konstrukce, SDK příčky, stavební ocelové konstrukce, stěny s keramickým obkladem, s provětrávaným keramickým obkladem, na pláštěné kompozity, standardní zdivo z veškerých zdících systémů a další nosné prvky.

Odborná firma zajistí spolehlivý servis, povolení reklamy a poskytne všechnu nutnou projektovou dokumentaci. Profesionální montáž může probíhat několika způsoby, například pomocí horolezecké zvedací techniky, montážních plošin, výškových žebříků či se obstará pevné lešení.