GPS sledování vozidla

GPS lokátor pomůže monitorovat vozidla

V současné době musí podnikatelé plnit mnoho povinností, kam bezpochyby patří každodenní záznamy o provozování svých automobilů. V tomto případě nezáleží na tom, jestli podnikatelským záměrům slouží jen jedno auto nebo více vozů. Moderní systémy s automatickým provozem však mohou nahradit klasické knihy jízd. 

GPS bude sledovat vaše vozidla

GPS jednotky zajistí různé typy monitorování. GPS sledování vozidla je jednou z nabízených možností, mezi další patří monitoring motocyklů, lodí, čtyřkolek, návěsů, přívěsů, ale rovněž osob, zásilek atd. Systém Positrex se dobře postará o zaznamenávání jízd u osobních vozidel. Dojde k automatickému generování e-knihy jízd, k monitorování rychlosti, aktuální polohy, teploty a stavu baterie. Vzhledem k napojení k diagnostické nebo datové sběrnici se získají i různé další informace. Záznamy se odesílají do mobilního telefonu, abyste měli stále přehled o stavu auta. Uvnitř přístroje je navíc ukrytá i ochrana proti krádeži, tolik důležitá v dnešní době. Nejen vy, ale také policie či bezpečnostní agentura mohou sledovat monitorovací jednotku. Positrex nadchne i dalšími prvky, umožňujícími nainstalování senzorů do kabiny, vypnutí motoru na dálku, zaznamenávání otřesů nebo náklonu v případě odtahování. 

Dohled nad kamionovou dopravou

Zkoumáte možnosti, jak zvýšit zisk a udělat si náskok před konkurencí? V nákladní dopravě vám efektivitu pomůže snížit a náklady eliminovat GPS lokátor pro kamiony. Systém uloží do historie pohyb vozidla a knihu jízd s detaily. Indikovat se budou rozličné užívací stavy, třeba naložení, vyložení, s návěsem, bez návěsu, soukromě, služebně. Nechybí ani způsob, jak hlídat speciální hodnoty o tlaku, vlhkosti či o teplotě nákladu. Na firemním portálu si snadno zaregistrujete GPS jednotku, kde se rozhodnete pro jeden z tarifů a četnost placení za poskytované služby.