Posuvné dveře – revoluce ve vašem interiéru

Posuvné dveře – revoluce ve vašem interiéru

Sháníte praktické, designově atraktivní a cenově přívětivé dveře do interiéru? Rádi byste zachovali původní rozměry místnosti a předešli tak zmenšení prostoru? Skvělým řešením jsou posuvné dveře, které se dnes vyrábějí v mnoha typových a barevných provedeních. Ve srovnání s klasickými otočnými dveřmi mají řadu výhod, jimiž si získávají stále více zákazníků. S kvalitními posuvnými systémy erkado dostane váš byt či kancelář zcela jiný rozměr.

Kvalitní, funkční a elegantní

Posuvné dveře představují funkční a vzhledově perfektní variantu do jakéhokoli interiéru. Přirozeně oddělí navazující místnosti, aniž by vyžadovaly další prostor k otevírání. Výborně se hodí do úzkých a větraných místností, neboť se samy průvanem neotevřou. Vzhledem k široké škále designu a barev působí stylově a elegantně splynou se vzhledem místnosti. Interiérové dveře s revolučním systémem erkado jsou zárukou vysoké kvality a maximální funkčnosti.

Odstíny, výplně a příslušenství

Na základě vašich požadavků a vzhledem k rozměrům místnosti lze namontovat jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře a to buď na stěnu, nebo do originálního pouzdra. Pro posuvné dveře je charakteristická bytelná konstrukce, neviditelnost spojů a použití nejmodernějších materiálů. Vybrat si můžete z několika druhů povrchů o různé tloušťce. U jednotlivých typů se klade důraz na odolnost proti mechanickému poškození, vysokým teplotám a UV záření. Rozhodnout smíte stejně tak o volbě výplně. Hezky působí tvrzené matné sklo nebo mléčné sklo, jež je ve většině variant v ceně dveří. Unikátní podobu dveří dotváří vybraný tvar kování a odstín.

Prostřednictvím webových stránek si můžete vybrat z nekonečné řady posuvných dveří a příslušenství. Při výrobě dveří se uplatňuje kvalitní technologie polepování, moderní fólie a dbá se na precizní a esteticky perfektní zasklení. Vneste i do vašeho interiéru nový prvek v podobě neotřelých posuvných dveří.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nábytek umí přinášet radost
Nábytek umí přinášet radost
I neživé věci si lze zamilovat tak, že se na ně vyloženě těšíte. Jen si představte, jak se celý den...
Řezné nástroje s dlouholetou tradicí
Řezné nástroje s dlouholetou tradicí
Pokud něco funguje dlouhé roky, určitě nejde o nic nekvalitního. Produkty vhodné k řezání různých materiálů seženete od předního českého...
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Superpotraviny jsou nyní v kurzu a potkat se s nimi můžete v moderních receptech, obchodech i restauracích. Často se ovšem...