Chaty Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou s různými druhy ubytování

Dovolená za rohem a vy se stále nemůžete rozhodnout, kde se letos ubytujete v oblíbené Peci pod Sněžkou a okolí? Tato malá obec je nejrušnější během zimní sezóny, kdy sem lidé jezdí do velkého lyžařského areálu. Své kouzlo však má i během léta. 

Komfortní ubytování na horách

Ubytovat se v hotelu, penzionu, nebo na chatě? Dnes najdete potřebné pohodlí ve všech typech ubytování Pec pod Sněžkou. Je však pochopitelné, že na chalupách si užijete více soukromí a můžete zde i pořádat oslavy a jiné akce jen se svými pozvanými hosty, nikdo cizí vás nebude rušit. V zimě vás potěší chalupa přímo u sjezdovky lyžařského centra. Luxusnější varianty nabízí kromě útulného horského prostředí i zahradu, bar, saunu, společenskou místnost, terasu nebo lyžárny a kolárny v přízemí objektu pro vaše vybavení. Máte rádi přírodu? Na horách je všude krásně, ale mít chaloupku s pěkným výhledem znamená si užívat parádního bonusu. 

Výlety na míru pro vás

Upřednostňujete pěší turistiku, sjezdové lyžování nebo milujete adrenalinové sporty? Každý si vybere podle toho, co ho zrovna nejvíc přitahuje, ale pochopitelně můžete se zařadit i k jedincům, kteří tvrdí, že vyzkoušet se má všechno. Chaty Pec pod Sněžkou jsou umístěné v lokalitách, odkud se kdykoliv vydáte na úchvatnou procházku v přírodě. Najdete tady různé atrakce s celoročním fungováním. Během léta je oblíbená bobová dráha o délce devět set metrů, kde se nezapomíná na dobré zajištění bezpečnosti. Děti i dospělí se doslova vyřádí v areálu s trampolínami, skákacím hradem, prolézačkami a zážitkovými skluzavkami. Podzemní chodby si projdete v areálu dělostřelecké tvrzi Stachelberg. Spatříte bunkry a jiné objekty a k dispozici e i možnost si zahrát únikovou hru. Baví vás se dívat na svět z výšky? Zkuste zajít na rozhlednu Elišku nebo se projít Stezkou korunami stromů Krkonoše s celoroční otevírací dobou.