prague

Parkování v Praze bez pokut

Jak by se vám líbilo konečně cestovat po hlavním městě v osobním automobilu, aniž byste se obávali vysokých pokut za špatné parkování? Nelíbí se vám neustále myslet na to, abyste u sebe měli drobné do parkovacího automatu? Bojíte se, že parkovací automat bude rozbitý a vám pak přijde zbytečně vysoká pokuta? Vyřešíte to elegantně a jednoduše pomocí chytré aplikace na https://www.parkingcard.cz.

Jak to celé funguje?

Praha má dnes rozčleněné parkování podle jednotlivých městských částí, přičemž každá z nich vydává přenosná parkovací oprávnění na modré zóny. Ty jsou označované jako residenční a u nich je možné bez omezení měnit SPZ a zajistit tak parkování všem potřebným autům v rodině. Jestli stojíte správně na modrých nebo fialových zónách, kontroluje elektronicky a pravidelně společnost ELTODO a často také policie České republiky. Rozhodnete-li se pro užívání aplikace https://www.parkingcard.cz, máte garanci přenosu konkrétního přenosného parkovacího oprávnění na vaši SPZ a tím i parkování na celých zónách placeného stání.

Nespornou výhodou aplikace je možnost parkování v délce až 24 hodin v zónách Prahy 1, Prahy 2 a Prahy 3, Prahy 4, Prahy 5, Prahy 6, Prahy 7 a Prahy 8, a to rovněž se zahraniční registrační značkou. Aplikace má dnes již řadu fanoušků a pravidelných uživatelů, kteří jsou rádi, že nemusí hledat parkovací hodiny, nosit s sebou drobné do automatu na parkování a bezpečně se pohybují prakticky po celé Praze.

Obavy z pokuty?

Léty i uživateli prověřená aplikace vám garantuje, že v případě pokuty nebo odtahu vašeho vozidla při správném použití aplikace vám zaplatí pokutu i odtah vozidla a stejně tak vám vrátí poplatek za používání aplikace. Výhodou aplikace je také sdílení parkovacího oprávnění, takže pokud se chystáte na delší dobu mimo město a rádi byste něco málo ušetřili, sdílejte své oprávnění na parkování na modrých zónách.