autosklo

Autosklo SOS: Lepší místo pro výměnu a opravu čelního skla nenajdete

Stačí, aby od před vámi jedoucího vozidla odletěl kamínek, a neštěstí je hned na světě. S prasklým čelním sklem se za svůj život setká snad každý řidič. Nejde o žádnou tragédii, pouze o nepříjemnost, kterou byste ale měli co nejdříve vyřešit. Hrozí, že se prasklina rozšíří, při policejní kontrole byste navíc dostali pokutu, jež se ve správním řízení může vyšplhat na pět až deset tisíc korun.

Výměna čelního skla je pro každého nepříjemnou záležitostí. Něco stojí, kromě toho vás čeká spousta vyřizování. Nebo ne? Nemusí tomu tak být vždycky, stačí se obrátit na spolehlivé odborníky. V Praze vám autosklo nejvýhodněji vymění v Autosklo SOS. Slovem nejvýhodněji přitom nemáme na mysli pouze výhodnost z finančního hlediska.

Pro auto si přijedou až k vám

Máte nabitý život a nezbývá čas na cestu do autoservisu? Žádný strach, dohodněte se a pracovníci autoservisu si pro vůz přijedou. Až bude oprava čelního sklahotová, zase vám ho přivezou domů.

Zkušeně zhodnotí situaci

Bude stačit oprava autoskla, nebo ho budete muset celé vyměnit? Odborníci situaci posoudí. Kalená skla se opravovat nedají, ta se musí vždy vyměnit. U vrstvených záleží, v jaké oblasti se prasklina nachází. Pokud je v zorném poli řidiče, oprava není možná. Stejně tak praskliny na okrajích skla jsou problematické, protože v okrajích je sklo více namáhané. Profesionálové s mnohaletými zkušenostmi kvalifikovaně zhodnotí, zda oprava postačí.

Vyřeší papírování s pojišťovnou

Možná je výměna autoskla krytá vaším pojištěním. V takovém případě nepůjdou peníze z vaší kapsy, ale proplatí ji pojišťovna. K tomu je samozřejmě potřeba vyplnit určité dokumenty, to za vás ovšem vyřeší v autoservisu.

Bonus zdarma dle vašeho výběru

Firma funguje také jako pneuservis, opravuje karoserie a dělá další věci. K výměně autoskla nabízí jednu službu dle vašeho výběru zdarma. Zvolit si můžete třeba přezutí pneumatik, výměnu stěračů či oleje.

Tak už víte, na koho se obrátit pro výměnu čelního skla?