albixon-pergoly

Vytvořte si útulný prostor s bioklimatickými pergolami

Pomocí moderních pergol zpříjemníte místo pro venkovní posezení. Vzhledem k propracované konstrukci se pergola přizpůsobí aktuálnímu počasí a nabídne útulné místo pro posezení během velké části roku. Podívejte se, jak bioklimatické pergoly fungují a kde je můžete objednat.

Kombinace vlastností pro příjemné posezení

V čem je bioklimatická pergola jiná v porovnání s těmi běžnými? Velký rozdíl spočívá především v promyšlené konstrukci, která dovoluje optimální ochranu před vnějšími vlivy. Skvěle totiž kombinuje možnosti stínění a ochranu před vnějšími vlivy, jako jsou například déšť. Díky dešťovému senzoru se pergola sama nastaví pro maximální zakrytí. Oproti tomu při hezkém počasí umožňují otevřené lamely na střešní části příjemné proudění vzduchu pro zkvalitnění celkového zážitku z venkovního posezení. Ovládání přitom může být elektromechanické nebo na dálku.

Hliníková konstrukce s dlouhou životností

Tyto hliníkové pergoly jsou nejenom praktické a pěkné na pohled, ale díky využití kvalitních materiálů nabídnou poměrně dlouhou životnost. Zároveň zde díky použitému hliníku nemáte téměř žádné starosti s údržbou, což je velký rozdíl například v porovnání s běžnou dřevěnou pergolou. Jedná se tak o investici, která vydrží po mnoho let stále v krásném a optimálním stavu.

Vyberte si takovou pergolu, která bude ladit k domu

A protože úkolem pergoly je nejenom poskytnout střechu pro příjemné posezení, ale zároveň i vytvořit estetický prvek u domu, je velmi důležité vybrat správnou variantu. U kvalitních pergol Albixon máte k dispozici variabilní vzhled, takže si můžete snadno zvolit optimální barvu pro sladění s barvou oken či jinými prvky v okolí domu. Výsledkem bude krásně vypadající zákoutí, kde k sobě budou všechny prvky krásně ladit.

foto: www.albixon.cz