BocDarek

Originální dárek pro každou příležitost

Narozeniny, výročí a Vánoce, to jsou pro mnohé hrůzné dny v kalendáři, protože si neví rady s tím, co vybrat a čím potěšit své blízké. Jak by se vám líbilo vyměnit balení ponožek a klasický kosmetický balíček za stylový dárek, který pobaví už samotným obalem? Nemluvě o obsahu! Ten vám bude chutnat i bavit vás. A jako bonus navíc, svůj dárkový box objednáte jednoduše, pohodlně online z domova a předstihem.

Co může být v bedně?

Fandíte populární fialové krávě, chutnají vám sušenky s mlékem či snad hledáte dárek s prémiovým alkoholem? Vše je možné a můžete si to dopřát za velmi rozumné peníze. Svou dárkovou bednu najdete s obsahem alkoholu i bez něj a podle typu vašich chutí ve slané či sladké podobě. Nejen manželky a babičky ocení dárkové bedny s kosmetikou a výtečným vínem. Designéři, kteří skládají obsah jednotlivých boxů, si hrají s barvami, a díky tomu jsou všechny obsahy chuťově i barevně sladěné. S dárkovým boxem zabodujete i na oslavě narozenin vašich dětí, protože designéři myslí i na nejmenší a sestavili speciálně pro ně vymazlené krabice plné oblíbených značek a produktů. 

Ať už se rozhodnete pro bednu s obsahem alkoholu i bez, budete nadšeni už ze samotného obalu. Každá bedna je vyrobena z velmi kvalitního dřeva a vyladěná do posledního detailu. Na krabici si můžete nechat aplikovat třeba srdíčka, což je ideální řešení pro svátek zamilovaných či výročí svatby a seznámení a stejně tak číslo, pokud je bedna určena oslavenci významného kulatého jubilea. Díky tomu se samotná bedna stane parádním suvenýrem s možnostmi dalšího využití.

Obsah, který není zadarmo

Kromě dárkového boxu se můžete těšit též na páčidlo v několika barvách, jehož pomocí se musí obdarovaný dostat dovnitř a obsah dárku si tak doslova sám vydolovat. Ale nemusíte mít obavy, zvládne to opravdu každý a uvidíte, že o to větší radost z vybraného dárkového boxu bude mít.