letní pneumatiky

Nejlepší letní pneu: Continental PremiumContact™ 6

Tak jako mnozí jiní, i já jsem se musela pustit do výběru nových letních pneumatik pro svůj osobní automobil Peugeot 308. Jako obchodní zástupce jezdím často na dlouhé tratě, potřebuji mít tedy automobil stabilní s dokonalým jízdním komfortem na jakémkoliv povrchu.

Náročný výběr nezklamal

Dlouho jsem si prohlížela nabídku jednotlivých pneumatik. Většinou jsem při tom seděla u počítače a nahlížela do katalogů internetových obchodů. Je to tak pohodlnější, než obíhat osobně pneuservisy. Také jsem prošla recenze letních gum od jejich uživatelů, abych věděla, jak si která stojí. Výběr opravdu nebyl jednoduchý, ale nakonec to vyhrála letní pneumatika Continental PremiumContact™ 6. Jsem poměrně náročná a myslím si, že právě ona je schopna splnit mé požadavky.

Kvalitní letní pneu s vynikajícími jízdními vlastnostmi

Continental PremiumContact™ 6 totiž poskytuje opravdový prémiový zážitek. Bylo to nebe a dudy řídit můj Peugeot 308 na starých pneu a posléze při první jízdě z pneuservisu na nových gumách. Byla jsem velice příjemně překvapená tím rozdílem. Nyní, s odstupem času, mohu říci, že jsem vedle nesáhla. Pneumatiky Continental PremiumContact™ 6 jsou bezpečné a stabilní. A doufám, že také s dlouhou životností, jak zaručuje jejich český výrobce. 

Díky nim mám uvnitř svého  automobilu nižší úroveň okolního hluku. Spolehlivý brzdný výkon těchto letních pneumatik na mokru je hmatatelný, už několikrát se mi stalo, že jsem musela při dešti prudčeji brzdit, aniž bych se však dostala do smyku. Opravdu příjemná vychytávka, která mě potěšila. 

K výrobě letních pneu Continental PremiumContact™ 6 byla použita optimalizovaná směs polymerů, která slibuje, že s těmito gumami najedu o 15 % kilometrů více. Tichý dezén má vyšší tuhost, což ale vůbec nevadí, protože ona naopak přispívá k už zmíněné nižší hlučnosti. Pneumatika při pohybu volantem výborně zabírá a udržuje směr jízdy.