byty Butovice

Stylové bydlení v Butovicích. Zapomeňte na paneláky!

Nové Butovice, to je zastávka metra na žluté trase B pár stanic za Smíchovským nádražím. Jedná se o rozsáhlé sídliště plné především panelových domů z 80. let 20. století. Svůj název dostaly podle nedaleké původní vesnice Butovice. A právě tam v našem článku o stylovém bydlení zamíříme. V Butovicích vznikl totiž nový rezidenční projekt, který rozhodně stojí za pozornost. Především by měli zbystřit ti, kteří touží po klidném bydlení v Praze, ale zároveň chtějí mít rychlé spojení s centrem města.

Seznamte se s Butovicemi

Butovice byly kdysi samostatnou obcí za Prahou. Díky urbanizaci a rozšiřování města jsou už od roku 1922 součástí pražské čtvrtě Jinonice na Praze 5. Dominantou Butovic je kostel sv. Vavřince a staré hradiště, ke kterému vede turistická stezka. Je odsud překrásný výhled do Prokopského údolí. Bývalé jádro Butovic tvoří rybník a několik zachovaných usedlostí.

A v tomto klidném prostředí, které si stále snaží zachovat vesnický ráz, vznikla jedinečně architektonicky pojatá stavba nabízející vysoce moderní stylové bydlení v bytech o velikosti od 1+kk po 4+kk. Byty disponují balkony i poměrně velkými terasami, které jsou velkým bonusem každého bydlení. Podrobnosti najdete na https://www.fineobydleni.cz/projekty/butovicka-20/cenik/

Výhody rezidencí Butovická 20

Butovická 20 neboli jen B20 je bytový dům, který přestože nabízí luxusní bydlení, nenarušuje svou podobou nikterak vesnickou atmosféru. Najdete ho pár minut chůze od zastávky metra Jinonice, díky kterému jste v centru Prahy jedna dvě, a zároveň nabízí bydlení v klidném prostředí s veškerou vybaveností na dosah ruky.

O byty je díky jejich jedinečnosti a skvělé lokalitě velký zájem, a proto co nejdříve navštivte stránky nové byty – Butovice a zjistěte si více informací.