výkup nákladních vozidel

Prodej a pronájem nákladní techniky pro vaše podnikání

Při podnikání firma i jednotlivec stále řeší otázku peněz. Jak vhodně investovat, aby byly výsledky co nejlepší? Vezměte si třeba takovou autodopravu. Můžete si pořídit zcela nový nákladní automobil, ale také za zlomek ceny koupit ojetý. Co je lepší? Záleží na okolnostech. Pokud však svůj byznys teprve rozjíždíte, jistě každou korunu, než ji vydáte, v ruce pomyslně několikrát obrátíte. V takovém případě se nákup vozidla v bazaru jeví jako poměrně šikovné řešení.

Nové, nebo ojeté nákladní auto?

Až si svojí činností vyděláte na nový vůz, budete pak vozový park možná obměňovat. Do té doby je efektivnější se podívat na nabídce, se kterou jdou na trh jednotlivé autobazary. Jejich sortiment se obvykle zaměřuje na prodej nákladních vozidel všech značek, které brázdí silnice. Mezi ty nejoblíbenější patří bezesporu značky Man, Mercedes, DAF nebo Iveco, které nabízí také truck bazar v Praze. Jejich tahače návěsů jsou prověřené a s výhodnými cenami, které potěší každého začínajícího autodopravce.

Pohodlný nákup nákladních vozidel na úvěr i leasing

Ovšem tahač bez návěsu není úplný, proto v autobazaru Truck Centre Praha je možné koupit také je. Jestliže vám chybí hotovost, jistě stojí za to uvažovat nad možností si potřebné finance půjčit. Autobazar ve spolupráci s leasingovými a úvěrovými firmami nabízí výhodné financování zakoupení nákladního vozidla, a to pro nováčky v podnikání už s 30% akontací. Prodej návěsů je díky tomu jednodušší.

Zkušenosti v prodeji nákladní techniky jsou k nezaplacení

V autodopravě jsou však zapotřebí také sklápěče a další technika. Prodej nákladních vozidel vyžaduje zkušenosti v oboru. O tom, že autobazar Truck Centre Praha je tím na pravém místě, svědčí jeho existence 21 let na trhu. Je to poměrně dlouhá doba, během níž prodal na 10 000 vozidel a získal spoustu spokojených zákazníků, kteří se do něho rádi vracejí. Díky internetovým stránkám je blíže zájemcům o koupi vozu, jež si mohou veškeré informace o vybraném vozidle před osobní návštěvou zjistit na webu.