ctm-caliber-30-2014

Kola CTM nabízí vysokou kvalitu i design

Patříte mezi nadšence cyklistiky a uvažujete o koupi nového kola? Výběr kol různých typů je v současné době velice široký, nicméně najít kolo, které bude kvalitní a zároveň i za dobrou cenu není až tak snadné. Poctivých kol, navíc za solidní cenu, v nabídkách už tolik není, proto vám přinášíme tip na kola značky CTM. Ta mohou být zajímavou volbou, ať už jste muž nebo žena.

Kola CTM pocházejí z dílny slovenské společnosti, která působí na tomto trhu již od roku 1994 a v prodeji svých výrobků se jim velice daří, což mohou potvrdit kladná čísla prodeje z roku 2013. Minulý rok se totiž prodalo až 35 tis. kusů. Distribuce CTM probíhá celkem v 10 evropských zemích např. v Polsku, Lotyšsku, Řecku, samozřejmě včetně České republiky.

Pro inspiraci jsme pro vás vybrali dva modely CTM kol, jak pánský, tak dámský, z e-shopu bikeparkmost.cz. Představíme si přednosti kol CTM na konkrétních modelech CTM ELITE lady 2.0 a CTM CALIBER 3.0 z kolekce pro rok 2014

CTM CALIBER 3.0

ctm-caliber-30-2014

Jestliže si chcete pořídit opravdu špičkové kolo, kterým budete moci dojed pohodlně kamkoli, pak volte CTM CALIBER 3.0. Tento pánský model disponuje hliníkovým rámem, jež můžete pořídit ve třech provedeních – 17-ti palcový, 19-ti palcový a 21 palcový. Přední vidlice typu Rock Shox REBA RL SA 100mm tlumí nárazy i při jízdě v náročnějším terénu. Oceníte až 20 rychlostí, což přispívá k tomu, abyste si mohli jízdu na kole maximálně užít. Minimalizaci vibrací zajišťuje anatomicky tvarované sedlo Selle Italia X1 Flow, které je zároveň pohodlné. Příjemná je i celková váha kola, která činí pouhých 11,4 kg.

CTM ELITE lady 2.0 2014

ctm-elite-lady-20-2014

Jestliže bude hledat spolehlivé a sportovně elegantní kolo dámsko kolo, CTM Elite lady 2.0 může být skvělou volbou. Toto dámské kolo CTM vás zaujme zajímavým designem, který je reprezentován sedmnácti-palcovým hliníkovým rámem, který je pevný a zároveň i lehký, aby se dalo s kolem bez problémů manipulovat. Vidlice Suntour NEX HLO DS dokáže skvěle tlumit nárazy, což oceníte v náročnějším a hrbolatém terénu. Kvalitní brzdy Shimano M395 zajistí bezpečnou jízdu. Pro výběr kola je rovněž důležité sedlo, aby byla jízda na kole, co nejvíce pohodlná. V tomto případě CTM Elite lady 2.0 disponuje sedlem WTB Speed She.

Pro další technické informace se můžete podívat na internetové stránky bikeparkmost.cz.

Sdílet článek