Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou

Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou

Nezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto a mnoha dalších případech se vyplatí investovat do sledovacího systému, díky němuž budete mít stále aktuální informace o stavu svých aut i chování řidičů. Počáteční náklady na GPS sledování vozidel se vám vrátí prakticky ihned, jak zjistíte, kde se dá ušetřit, eventuálně který řidič jezdí zbytečně nehospodárně.

Správa vozového parku se týká i vás

Sledovací systémy jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé a zároveň poskytly přehledné informace. Instalaci sledovacího zařízení zvládne každý, popřípadě se můžete obrátit na vyškolené techniky, kteří vám pomohou s obsluhou. Kompletní informace najdete například zde https://www.trakm8.cz/sprava-vozoveho-parku/sledovani-vozidel, kde můžete využít poptávkového formuláře a nechat si navrhnout optimální řešení přesně pro potřeby vaší společnosti.

Sledovací zařízení umístěné ve vozidle dokáže evidovat předchozí jízdy a vytvořit tak plán cest garantující snížení nákladů na provoz. Rovněž pracuje s chováním řidičů, umí rozpoznat překročení rychlosti, informovat o přehnaném brzdění a vy tak získáte perfektní přehled, aniž byste kamkoliv chodili nebo pracně sháněli data. Navíc všechny údaje jsou aktualizovány v minutových intervalech.

Kamera jako věrohodný svědek

Chcete-li předcházet nehodovosti a stejně tak mít očitého svědka při sporných situacích na vozovce, oceníte benefity palubních kamer. Ty mohou být umístěny na přístrojové desce. Inovativní sortiment integrovaných kamer s telematikou představuje chytré řešení, neboť umí chránit proti podvodným nehodám na přední či zadní straně auta a stejně tak pro celý vozový park. Kamery dokáží nahrávat audio i video záznamy ve vysoké kvalitě a rozhodně za ně poděkujete kdykoliv budete řešit spornou nehodu nebo hledat viníka. Informujte se o nabídce šikovných pomocníků do aut a snižte náklady na provoz ještě dnes!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Pořiďte si nákladní a dopravní techniku s výhodnými podmínkami
Neustále sháníte přívěsy a návěsy? Potřebujete konkrétní značku automobilu, protože již máte zkušenosti s těmito druhy vozidel? Nemusíte ihned sahat...
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Půjčovna náklaďáků vám zachrání podnikání
Kdo někdy podnikal v nákladní dopravě, moc dobře ví, že není skoro dne, kdy se něco nepokazí. Jeden týden vám...
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Ojetý vůz jako časovaná bomba? Když si dáte pozor, tak ne
Někdo si zkrátka nemůže dovolit zbrusu nové auto, případně se mu za něj nechce utrácet z důvodu rychlého poklesu ceny...