Sledování vozidel

Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou

Nezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto a mnoha dalších případech se vyplatí investovat do sledovacího systému, díky němuž budete mít stále aktuální informace o stavu svých aut i chování řidičů. Počáteční náklady na GPS sledování vozidel se vám vrátí prakticky ihned, jak zjistíte, kde se dá ušetřit, eventuálně který řidič jezdí zbytečně nehospodárně.

Správa vozového parku se týká i vás

Sledovací systémy jsou navrženy tak, aby byly uživatelsky přívětivé a zároveň poskytly přehledné informace. Instalaci sledovacího zařízení zvládne každý, popřípadě se můžete obrátit na vyškolené techniky, kteří vám pomohou s obsluhou. Kompletní informace najdete například zde https://www.trakm8.cz/sprava-vozoveho-parku/sledovani-vozidel, kde můžete využít poptávkového formuláře a nechat si navrhnout optimální řešení přesně pro potřeby vaší společnosti.

Sledovací zařízení umístěné ve vozidle dokáže evidovat předchozí jízdy a vytvořit tak plán cest garantující snížení nákladů na provoz. Rovněž pracuje s chováním řidičů, umí rozpoznat překročení rychlosti, informovat o přehnaném brzdění a vy tak získáte perfektní přehled, aniž byste kamkoliv chodili nebo pracně sháněli data. Navíc všechny údaje jsou aktualizovány v minutových intervalech.

Kamera jako věrohodný svědek

Chcete-li předcházet nehodovosti a stejně tak mít očitého svědka při sporných situacích na vozovce, oceníte benefity palubních kamer. Ty mohou být umístěny na přístrojové desce. Inovativní sortiment integrovaných kamer s telematikou představuje chytré řešení, neboť umí chránit proti podvodným nehodám na přední či zadní straně auta a stejně tak pro celý vozový park. Kamery dokáží nahrávat audio i video záznamy ve vysoké kvalitě a rozhodně za ně poděkujete kdykoliv budete řešit spornou nehodu nebo hledat viníka. Informujte se o nabídce šikovných pomocníků do aut a snižte náklady na provoz ještě dnes!