11105536

Infrasauna Inframar 3000 CER

Moderní alternativou ke klasickým finským saunám jsou v poslední době velice oblíbené infrasauny. Jsou mnohem lépe snášeny, neboť využívají k prohřívání lidského organismu infračerveného záření, které tělo prohřívá do hloubky, aniž by bylo potřeba vysokých teplot, jak tomu bývá v případě klasických saun. Infrasauny jsou naprosto bezpečné a bez zdravotního rizika. Tato zařízení nejsou náročná na spotřebu energie, neboť v nich docílíte stejných účinků, jako u běžné sauny, ale za mnohem kratší dobu. Můžete jí mít i doma a k jejímu provozu vám stačí jen zásuvka na 230V.

Pokud i vy uvažujete o koupi infrasauny do vašeho interiéru, ale nevíte, kterou vybrat, pak jsme pro vás připravili recenzi infrasauny Inframar 300 CER, která se řadí k velice oblíbeným.

11105536

Vysoká kvalita použitých materiálů

Infrasauna Inframar 3000, z luxusní řady InfraMar, byla vyrobena z vysoce kvalitního dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Zejména výběru dřeva věnuje výrobce zvýšenou pozornost, stejně tak jako začišťování a lakování. V přední části se nachází skleněné dveře, skrze které lze vidět pohodlně ven. Toto zařízení je menšího rozměru, takže dovoluje umístění v rodinném domě, i větším bytě, přičemž si saunování mohou užívat 2 osoby najednou. Pakliže máte prostory omezenější, vhodnější jsou infrasauny pro 1 osobu, které jsou na našem trhu rovněž k dostání.

Bohaté příslušenství

Infrasauny InfaMar disponují bohatým příslušenstvím. I tento model je vybaven ozonátory, jež pomáhají okysličovat krev a rovněž stimulují tvorbu kyslíku v lidských tkáních, dále pak ionizátory. Ty pomáhají obohacovat vzduch ionty, jež mají pozitivní vliv na naše zdraví. Oceníte přítomnost MP3 přehrávače s možností připojení externího USB zdroje nebo SD karty. Takže si můžete při saunování pustit nějakou příjemnou relaxiční hudbu, která vás dostane do pohody.

Kvalitní zářiče

Potřebné teplo v infrasauně zabezpečuje 5 keramických topidel pracující s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňů Celsia. Oproti karbonovým zářičům jsou mnohem účinnější a zahřejí se rychleji. Životnost těchto zářičů se pohybuje kolem 8 000 hodin. Při předpokladu, že se budete saunovat 3krát týdně po 45 minutách, vydrží vám cca na 60 let, takže je v největší pravděpodobností měnit vůbec nebudete a budou vám bezproblémově sloužit na celý život.

Nízká spotřeba

U infrasaun je důležitá spotřeba. Ve srovnání s klasickými saunami je provoz úspornější, a to zejména proto, že provozní teplota je nižší. Pro lepší představu vám přinášíme tabulky zobrazující náklady na jeden saunovací cyklus.

tabulky-spotreby

Blahodárné účinky na zdraví

Jistě moc dobře víte, že pobyt v sauně má blahodárné účinky na lidský organismus. Infrasauna InfraMar 3000 vám umožní regenerovat vždy, kdy se vám zachce. Sníží bolesti a omezí ztuhlost kloubů. Rovněž zvýší prokrvení, působí protizánětlivě, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Člověk se její pomocí stává odolnější vůči chorobám a onemocněním. Navodí vás do psychické pohody, uvolníte se a umožní relaxovat. Pobyt je vhodný pro kohokoliv, i když vám zdravotní stav nedovoluje použit finské či jiné sauny.

Prodej infrasauny, kterou jsme vám představili v dnešním článku, zajišťuje společnost Marimex skrze své stránky www.marimex.cz. Stojí 19 990 Kč.

Stačí si ji objednat a montáž pak zvládnete svépomocí. Je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby, které k infasauně dostanete. Nemusíte se starat o elektroinstalaci. Ta je již namontovaná od výrobce. Pouze propojíte kabeláž pomocí zásuvek a konektorů.

Pakliže byste předem chtěli infrasaunu vidět, vyzkoušet ji můžete v Sauna Centru Marimex.