Efektivní řešení chaosu v dílně

Efektivní řešení chaosu v dílně

Automechanici, soustružníci a celá řada dalších řemeslníků pracují v dílnách, kde mají vše potřebné k výkonu svého povolání. Nepřeberné množství nářadí rozličných druhů a velikostí se velmi často povaluje po místnosti, aniž by mělo pevné místo. Právě proto to často končí zbytečným nákupem nových druhů nářadí a komponentů. Nepořádek a chaos vede ke ztrátě času a nervozitě při hledání předmětů. Drahé vrtačky, dlátka nebo měřicí přístroje jsou navíc vystaveny nebezpečí pádu a poškození.

Jednoduchým a efektivním řešením jsou dílenské vozíky, které navždy vyřeší starosti s přehledností a úklidem každé dílny. Pohodlně do nich uložíte pomůcky všech velikostí a tvarů. Využitelné jsou v profesionálním i domácím prostředí, neboť šetří čas a usnadňují manipulaci při práci.

Praktické dílenské vozíky řeší každý problém

Dílenské vozíky od POLAK CZ s.r.o. poskytují úložné prostory všem druhům nářadí. Podle potřeby si vyberete zboží odpovídající vaší výbavě i velikosti nástrojů. Výrobky jsou konstruovány v mnoha variantách, čili můžete sáhnout po produktu s otevřeným prostorem pro uložení těžkého a objemného nářadí, nebo si zvolíte systém se zásuvkami vhodný pro umístění šroubováků, matiček a jiných drobných pomůcek.

Stabilita a bezpečnost je zajištěna poctivou konstrukcí a pojistkami proti vysunutí zásuvek. Dílenský vozík je z důvodu snadné manipulace a přesunu po místnosti opatřen kolečky s otočnou brzdou a praktickým madlem. Vozíky jsou stavěny s důrazem na odolnost proti zátěži a velmi snadno se udržují v čistotě. Vozíky včetně doplňkového sortimentu, jako jsou police a šuplíky, pořídíte cenově výhodně nejen do prašných prostor, ale třeba i k sobě do garáže.

Dejte sbohem nepořádku v dílně!

Jednotlivé výrobky lze efektivně kombinovat s ohledem na rozměry a vybavení vaší dílny. Zboží je možno nakoupit z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetu, kde se dovíte veškeré podstatné informace o vybraných produktech. Už žádný zmatek a hledání věcí, s dílenskými vozíky budete mít jednou pro vždy přehled, čisto a uklizeno!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
Už několik let přináší renomovaný německý autoklub ADAC testy pneumatik a nejinak je tomu i letos. Pro rok 2018 si...
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Můžete být sebevětším milovníkem všemožné zvěře, pokud vám však jedna z těchto roztomilých potvůrek začne poškozovat majetek, jde láska stranou...
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Nezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto...