Dílenský vozík

Efektivní řešení chaosu v dílně

Automechanici, soustružníci a celá řada dalších řemeslníků pracují v dílnách, kde mají vše potřebné k výkonu svého povolání. Nepřeberné množství nářadí rozličných druhů a velikostí se velmi často povaluje po místnosti, aniž by mělo pevné místo. Právě proto to často končí zbytečným nákupem nových druhů nářadí a komponentů. Nepořádek a chaos vede ke ztrátě času a nervozitě při hledání předmětů. Drahé vrtačky, dlátka nebo měřicí přístroje jsou navíc vystaveny nebezpečí pádu a poškození.

Jednoduchým a efektivním řešením jsou dílenské vozíky, které navždy vyřeší starosti s přehledností a úklidem každé dílny. Pohodlně do nich uložíte pomůcky všech velikostí a tvarů. Využitelné jsou v profesionálním i domácím prostředí, neboť šetří čas a usnadňují manipulaci při práci.

Praktické dílenské vozíky řeší každý problém

Dílenské vozíky od POLAK CZ s.r.o. poskytují úložné prostory všem druhům nářadí. Podle potřeby si vyberete zboží odpovídající vaší výbavě i velikosti nástrojů. Výrobky jsou konstruovány v mnoha variantách, čili můžete sáhnout po produktu s otevřeným prostorem pro uložení těžkého a objemného nářadí, nebo si zvolíte systém se zásuvkami vhodný pro umístění šroubováků, matiček a jiných drobných pomůcek.

Stabilita a bezpečnost je zajištěna poctivou konstrukcí a pojistkami proti vysunutí zásuvek. Dílenský vozík je z důvodu snadné manipulace a přesunu po místnosti opatřen kolečky s otočnou brzdou a praktickým madlem. Vozíky jsou stavěny s důrazem na odolnost proti zátěži a velmi snadno se udržují v čistotě. Vozíky včetně doplňkového sortimentu, jako jsou police a šuplíky, pořídíte cenově výhodně nejen do prašných prostor, ale třeba i k sobě do garáže.

Dejte sbohem nepořádku v dílně!

Jednotlivé výrobky lze efektivně kombinovat s ohledem na rozměry a vybavení vaší dílny. Zboží je možno nakoupit z pohodlí vašeho domova prostřednictvím internetu, kde se dovíte veškeré podstatné informace o vybraných produktech. Už žádný zmatek a hledání věcí, s dílenskými vozíky budete mít jednou pro vždy přehled, čisto a uklizeno!