odstraňovač vlhkosti

Odstraňovač vlhkosti nepatří jen do výrobní haly

Jestliže navštívíte provoz ve výrobní hale, neunikne vám vyšší stav vlhkosti. Pravidelné odvlhčování patří k nutnostem, aby měli zaměstnanci vytvořeny lepší podmínky k odvádění potřebných výkonů. Odstraňovač vlhkosti však využijete i v domácím prostředí.

Nevítaná návštěva musí odejít

Kde se vzala vlhkost v bytě? Vlastně s vámi bydlí neustále, ale pokud jednoho dne naměříte nadměrné množství, rozhodně neváhejte a pusťte se do snižování na přijatelnější hodnoty. Obecně se uvádí ideální stav kolem čtyřiceti procent, přičemž myslete na maximálně 60 %. Přesáhnutí znamená vznik plísní na botách, textilu, pod položenými koberci a na zdech. A nastanou problémy v podobě negativního ovlivnění lidského zdraví, zrovna tak jako se zvýšenou spotřebou energie na vytápění. Příčin existuje skutečně hodně, zaměřte se na odhalení zdroje.  V tomto případě určitě uvítáte nejen odbornou pomoc, ale i spolehlivý odstraňovač vlhkosti.

Odstraňovač vlhkosti pracuje tiše

Vysoušení realizujte přístroji o různých výkonech. Výběr modelu závisí na velikosti místností. Domácí stroje nepotřebují zase až tak vysokou výkonnost v porovnání s průmyslovými. Nepůjde o použití na jeden den, počítejte s pravidelnějším používáním, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků. Odstraňovač vlhkosti funguje dostatečně tiše a lze nastavit několik rychlostí. Některé typy mají autorestart, jiné manuálně ovládaný panel. Obsažená UV lampa také dobře zabojuje proti choroboplodným zárodkům, bakteriím a zápachu. Půjde o obranu proti tvorbě plísní, skvrn, rzi apod. Instalaci určitě hravě zvládnete. Ani ovládání nedělá nikomu problémy, protože jde o jednoduchou činnost. Nemusíte se ani obávat narušení interiérového stylu. Tyto inovativní jednotky vypadají velice elegantně. Nechybí jim kompaktní rozměry a možnost bezproblémového přenášení podle potřeby.