Dokonalý svatební den

Dokonalý svatební den

Prvotní euforii ze zasnoubení obvykle velmi brzy vystřídají obavy ze svatby. Budoucí novomanželé, především pokud je to jejich první svatba, zkrátka neví, co je třeba zařídit. Při plánování svatby je tak důležité nejprve stanovit termín, místo obřadu a hlavně rozpočet. A pokud chcete udržet rozpočet co nejmenší, pak si budete muset zahrát i na svatebního koordinátora. K tomu je ideální využívat svatební katalog, kde najdete všechny potřebné organizační vychytávky.

Jak svatbu naplánovat?

Abyste měli na vše dost času, svatba by měla být postupně plánována asi 6 měsíců předem, aby bylo možné zajistit termín a požadované místo obřadu. Poté byste si měli naplánovat rozpočet, je vhodné vše rozepsat po jednotlivých položkách, abyste případně na nic nezapomněli. Po stanovení základní částky pak určete ke každé položce cenové rozpětí, neocitnete se tak během plánování svatby v nepříjemné situaci, že jste předčasně utratili celý rozpočet.

Nezapomeňte na detaily.

V předstihu si vyberte fotografa a kameramana, případně hudební doprovod pro svatební hostinu. Poté je vhodné vybrat šaty pro nevěstu, největší výběr nabízí svatební šaty Praha, a nebo si je můžete nechat ušít podle vlastní představy. Poté si ujasněte, v jakém stylu a barvě svatbu chcete a přizpůsobte tomu také svatební oznámení, květiny, dekorace a třeba i svatební dort. Budete mít jistotu, že vše bude dokonale ladit a právě ve svatebním katalogu vše jednoduše najdete. Poté pak snadno vymyslíte svatební menu, vyberete kadeřnici č vizážistku a zajistíte oblek pro ženicha.

Zaměstnejte kamarádky!

Abyste si svůj svatební den opravdu užila, poproste o pomoc své kamarádky. Nebudete se tak muset starat o to, zda jde vše podle časového harmonogramu, nahánět neposedné příbuzné ke společné fotografii apod. Určitě Vám rády pomohou a budou se snažit, aby byl tento den pro Vás co nejkrásnější.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Školní zvonění nemusí být jen drnčící zvonek. Dnes letí melodické vyzvánění
Školní zvonění nemusí být jen drnčící zvonek. Dnes letí melodické vyzvánění
Pokrok nezastavíme, což je ostatně patrné i na ozvučení škol. Ti starší si jistě ještě vzpomínají na protivný zvuk drnčícího...
Co nesmí postrádat moderní obec
Co nesmí postrádat moderní obec
Chcete, aby se i z vaší obce stala moderní obec, respektive moderní místo k životu? Pak by neměla postrádat několik...
Překladatelské služby na úrovni
Překladatelské služby na úrovni
Říká se, že kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Ve škole se učíme cizím jazykům, ale pokud s nabytými vědomostmi...