kitchen-825318_1280

Kuchyně na míru

Zařizujete si nový domov, nebo se chystáte na rekonstrukci? Chcete si pořídit stylový nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta? Nechcete zbytečně utrácet ani korunu, ale dbáte na špičkovou kvalitu? Budete překvapeni, že i vy máte řešení, které vás uspokojí ve všech směrech, na dosah ruky. Navíc s jistotou rakouské špičkové kvality a české precizní práce.

Nabídku od Nábytek MAX neodmítnete

Nábytek se výrazně podepisuje na atmosféře každého pokoje. Při jeho výběru je třeba umět zhodnotit, jak vše bude vypadat i to, kolik místa nábytek zabere. Není to vždy úplně jednoduché a platí, že každá chybka může mít fatální následky. Aby k takovým omylům nedocházelo, přichází společnost Nábytek MAX se speciální nabídkou, kterou ocení všichni, kterým záleží na vzhledu interiéru. Společnost nepatří mezi tradiční prodejce nábytku, protože spojuje dvě služby v jednu. Pro zákazníky nejdříve vytvoří 3D návrh a až poté, ve chvíli, kdy je zákazník maximálně spokojen, se postará o dodání vybraných kusů nábytku. Nábytek také namontuje.

POZOR: Zpracování 3D návrhu a úvodní konzultace o vhodnosti výběru nábytku je zcela zdarma. Stačí, když zavoláte na bezplatnou linku 800 100 080 či navštívíte osobně prodejnu v Praze.

Aktuálně připraveny výrazné slevy

Společnost prodává špičkový nábytek od výrobce P.MAX, který patří mezi největší výrobce a prodejce nábytku v Rakousku. Aktuálně je možné využít výrazných slev, například na kuchyně na míru, které jsou specialitou firmy. Již realizované zakázky si prohlédněte na kuchyně fotogalerie. Společnost nabízí také pestrý výběr nábytku do dětských pokojů, nechybí ani studentský nábytek, provádí také realizace ložnic, předsíní a obývacích pokojů.

Pokud chcete bydlet stylově a za rozumné peníze, Nábytek MAX vám sen pomůže zrealizovat. Stačí se jen rozhodnout a svěřit se do jejich rukou…

Sdílet článek