Dílenské pracovní stoly do dílen i garáží

Dílenské pracovní stoly do dílen i garáží

Hledáte řešení pro vaši pracovní plochu v garáži, dílně, skladu či velkých provozech? Pak budete potřebovat kvalitní dílenský pracovní stůl s příslušenstvím přesně pro vaše potřeby a vybavení. Pracovní stoly jsou vhodné nejen do dílen, ale i menších provozů a garáží, a navíc je můžete chytře rozšiřovat o praktické šuplíky, které pojmou všechny dílenské komponenty a další nezbytnosti.

Dílenské pracovní stoly a ponky

Za výhodné a dostupné ceny si můžete pořídit ucelené řady dílenských pracovních stolů a ponků, které najdou využití u domácích kutilů i profesionálních odborníků. Pomocí praktických šuplíků a jezdících kontejnerů získáte úložný prostor pro vaše nářadí i dílenský materiál a budete mít přehled o všech součástkách a vybavení do své dílny či garáže. Dílenské pracovní stoly nabízejí maximální komfort při práci a využití pracovní plochy z kvalitního a robustního materiálu.

Odolné zpracování pracovních desek z masivní spárovky, dřevotřísky anebo tvrzeného PVC zaručuje všestranné využití i pro náročnější práce a dílenské úkony. Desky stolů a ponků se mohou pochlubit nosností až 1000 kg a na speciálně upraveném povrchu nepůjde znát téměř žádné poškrábání a opotřebení. Proto jsou tyto pracovní stoly vhodné i do velmi náročných prašných pracovišť.

Funkční vlastnosti pro profesionální i hobby použití

Dílenské pracovní stoly a ponky vysoké kvality se vyznačují nejen prvotřídním propracováním materiálů a pracovních desek, ale rovněž funkcemi, které ocení opravdu každý. Tím ale výčet benefitů nekončí. Ke svému vybavení můžete přidat další příslušenství s úložnými prostory a uzamykatelnými šuplíky či skříňkami s montováním na zeď.

Vzhledem k tomu, že jsou stoly a ponky dodávány v rozloženém stavu, je jejich následná montáž i potřebná demontáž velmi jednoduchá. Svou dílnu nebo garáž můžete výhodně zařídit stoly, skříněmi i montážním a balícím nábytkem v kombinaci dřeva a kovu.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Přikrývky a polštáře
Přikrývky a polštáře
Mám na vás osobní otázku: Jak se vám ráno vstává? Pozitivní i negativní odpověď souvisí s průběhem spánku. Neklidné převalování,...
KOVY: Jak třídit tento neobvyklý odpad?
KOVY: Jak třídit tento neobvyklý odpad?
V třídění odpadu se Česká republika pohybuje na prvních místech. Češi jsou zkrátka zvyklí třídit plasty, sklo, papír nebo nápojové...
Kamenné obklady: současný trend v architektuře
Kamenné obklady: současný trend v architektuře
Současná moderní doba přeje přírodním materiálům. Často jim dáváme přednost před umělými hmotami, které byly nedávno na svém vrcholu. Tento...