Centrum dodávek a užitkových vozů

Centrum dodávek a užitkových vozů

Rozšiřujete svůj vozový park, protože chcete zlepšit svoje podnikání? Pak určitě přemýšlíte, kde takový vůz pořídíte. Ve skutečnosti ani netrváte na tom, aby byl váš další automobil úplně nový. Užitkový vůz si umíte představit koupit i ojetý, protože se svými financemi chcete zacházet ekonomicky tak, abyste z nich měli co největší užitek.

Nový, nebo raději ojetý vůz?

Ojetina, ať už se jedná o furgon, van, pickup nebo dodávku, má pro vás jednu důležitou výhodu. Za cenu nového auta můžete mít ojetý vůz o třídu vyšší. Přitom se nemusí jednat o extra starý automobil, který sotva drží pohromadě. Pokud bazar užitkových vozů umí nabídnout opravdu kvalitní ojeté auto z ukončených operativních leasingů, předčasně ukončených leasingových smluv či mezinárodních aukcí – tedy vše relativně ještě nové vozy, pak se vůbec nerozmýšlíte a o přesně takový automobil máte zájem. Zajímavým pro vás je i autobazar, který respektuje evropské standardy zaměřené na řízení prodejního i poprodejního procesu. Tady takové, které doposud nejsou rozšířené v běžné praxi většiny autobazarů. Tato konkurenční výhoda je rozhodně hodna pozornosti a neměla by vám ujít.

Minibus pro odvoz menšího počtu lidí

Jestliže je váš byznys zaměřený na přepravu osob, pak vozový park je jistě pestrý a kromě autobusů obsahuje také minibusy pro menší počet cestujících. Není pro vás problém nabídnout minibus zájemcům pro odvoz ze společenských či sportovních akcí, jakými jsou například svatba, sportovní soustředění oddílů, pěveckých souborů apod. Stejně jako jiný užitkový vůz můžete také minibus pořídit u autobazaru. Výhodou samozřejmě je, má-li autobazar navíc také vlastní internetové stránky, na nichž si můžete nabídku jednotlivých druhů vozů prohlédnout v poklidu vaší kanceláře. O každém automobilu máte přehledně na webu uvedené důležité informace, jakými jsou objem motoru a jeho celková hmotnost, počet najetých kilometrů, odkdy je automobil v provozu a hlavně cena.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
3 nejlepší letní pneumatiky pro vozy střední třídy na rok 2018
Už několik let přináší renomovaný německý autoklub ADAC testy pneumatik a nejinak je tomu i letos. Pro rok 2018 si...
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Spolehlivá ochrana před lesními škůdci
Můžete být sebevětším milovníkem všemožné zvěře, pokud vám však jedna z těchto roztomilých potvůrek začne poškozovat majetek, jde láska stranou...
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Když chcete mít svůj vozový park pod kontrolou
Nezáleží, zda patříte mezi spediční společnosti, podnikáte v obchodu či službách anebo hledáte optimální rovnováhu využívání služebních vozidel. V těchto...