Zahradní domky

Zahradní domky

Výhoda bydlení v rodinném domku se zahradou je v prostoru okolo vás. V panelovém domě si musíte vystačit pouze se svým bytem a dětem na hraní zůstává společné venkovní hřiště s průlezkami. Naproti tomu svou vlastní zahradu si snadno vybavíte nejen atrakcemi pro děti v podobě trampolíny či skluzavky, ale můžete dětem koupit také domek na hraní. Mimoto vůbec nebude na škodu, když zahradní domek pořídíte i pro sebe.

Zahradní domky v luxusním provedení

Dřevěný domek s malou terasou poskytne odpočinek po celodenní práci. Ve stínu vzrostlých stromů na vaší zahradě můžete relaxovat u sklenky dobrého vína nebo šálku osvěžujícího mátového čaje. Mezi velmi oblíbené zahradní domky patří ty, do nichž je možné uschovat nářadí, kterého se v průběhu času nakupí celá řada. V současné době totiž většině rodinných domů chybějí sklepy, které by mohly být využity pro odložení věcí. A úložných prostor je potřeba hodně. Vždyť která rodina by neměla vybavení na lyže či kolo.

Kromě klasických dřevěných domků na nářadí jsou v nabídce obchodů také luxusně vybavené domky na zahradu, které jsou zařízeny jako menší byt – dvě ložnice na spaní, obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a malé WC. Takový zahradní domek využijete jako letní byt nebo dětem poslouží pro jejich hraní.

Montáž domku zvládnete sami

Zahradní domky jsou dodávány v demontu. To znamená, že o jejich postavení se budete muset postarat sami. Velkou výhodou je, že jejich konstrukce je natolik jednoduchá, takže šikovný kutil vše zvládne jen se základním dílenským vybavením. Stačí trochu trpělivosti a zručnosti a domek bude vaším přičiněním stát během krátké doby.

Dětské hřiště a skluzavky

Možná, že i vaše děti vás neustále zásobují otázkami, kdy jim už konečně pořídíte slíbené dětské hřiště a skluzavky, klteré mají u sousedů na jejich zahradě. Proč tedy otálet a nedopřát svým dětem prostor pro zdravé sportování a pobyt na čerstvém vzduchu. Hitem současnosti jsou kompletně vybavená dřevěná dětská hřiště s houpačkou, skluzavkou a provazovou sítí pro lezení.

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Nábytek umí přinášet radost
Nábytek umí přinášet radost
I neživé věci si lze zamilovat tak, že se na ně vyloženě těšíte. Jen si představte, jak se celý den...
Řezné nástroje s dlouholetou tradicí
Řezné nástroje s dlouholetou tradicí
Pokud něco funguje dlouhé roky, určitě nejde o nic nekvalitního. Produkty vhodné k řezání různých materiálů seženete od předního českého...
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Klíčení není žádná věda a přináší spoustu užitku!
Superpotraviny jsou nyní v kurzu a potkat se s nimi můžete v moderních receptech, obchodech i restauracích. Často se ovšem...