Pánské prádlo

Calvin Klein – pánské prádlo, které budete rádi nosit

Asi to známe všichni. Nepadnoucí spodní prádlo nás dokáže pořádně potrápit a pokazit i jinak příjemný den. Proto je tak důležité věnovat výběru prádla na tělo čas a velmi podrobně se seznámit s tím, co nám obchody jsou schopné nabídnout. Sortiment spodního prádla českých kamenných obchodů i e-shopů je opravdu široký. Některé cílí hlavně na ženy, pro něž jsou jednotlivé produkty v pestřejší paletě. Ale ani pánové nestojí stranou, protože patří k důležitým zákazníkům. I oni chtějí mít prádlo, které padne na jejich tělo jako ulité.

Výběr materiálu spodního prádla nepodceňujte

Dávno pryč jsou ty časy, kdy bylo k dostání prádlo vyrobené pouze ze 100% bavlny. Asi všichni známe stále oblíbené klasické volné trenýrky z bavlněného plátna. Někteří muži nedají na ně dopustit ani dnes. Jsou vzdušné a nikde neškrtí. Ale doba pokročila a na trhu se objevily moderní materiály. Nemůžeme tvrdit, že by výrobky z čisté bavlny zcela převálcovaly, ale mají své již nezastupitelné uplatnění. Hlavně tedy úplety s elastanem, který se výborně přizpůsobí tělu. Toho je si vědom i asi nejznámější výrobce spodního prádla – firma Calvin Klein. V její nabídce najdete boxerky z úpletů v různém materiálovém složení, aby vyhověla nárokům každého svého zákazníka.

Boxerky Calvin Klein uspokojí nároky i nejnáročnějšího zákazníka

V pase široká guma s viditelným nápisem výrobce a vždy perfektní střih – to jsou boxerky Calvin Klein. Díky tomu si našly mezi zákazníky své věrné, kteří již nekupují jinou značku prádla. V nabídce firmy najdete boxerky z bavlny s přídavkem elastanu, stejně jako ty funkční z umělých materiálů. V barevných kombinacích vedou tlumenější tóny, ale na své si přijdou i ti pánové, kteří mají rádi barevnost či dávají přednost čistotě bílé barvy. Calvin Klein boxerky umějí nabídnout každému to jeho, kvůli kterému si je muži všech věkových kategorií rádi kupují.