vestavěná šatna

Vestavěné skříně jako originální řešení úložného prostoru v bytě

S úložným prostorem se to má tak, že ho nikdy není dost. A to zvláště v menších bytech. Řešením jsou vestavěné skříně, které dokážou využít jakýkoliv prostor v místnosti. Klidně i atypický, do něho koupit běžnou skříň z obchodní sítě by byl docela problém. Co dalších tento typ nábytku nabízí?

Originální prvek v interiéru

Když se člověk stěhuje do nového bytu či domu, musí velmi pečlivě zvažovat, jakým způsobem ho zařídí, aby byl maximálně praktický. Během života se nahromadí spousta věcí, někde je nutné uložit i sezónní oblečení a předměty a věci každodenní potřeby. Na řadu tedy přicházejí skříně, komody a regály. Pokud je však místnost nepravidelných rozměrů, podkrovní a podobně, sotva do ní nějaký vhodný nábytek seženete. V takovém případě se nabízejí vestavěné skříně, které jsou vyráběné na míru přesně dle požadavků zákazníka. Díky tomu vytvářejí originální prvek v interiéru.

Z jakého materiálu nechat skříně vyrobit?

Vestavěné skříně do ložnice dokážou využít každičký prostor v místnosti a člověk si je může nechat udělat přesně podle toho, jak si je sám navrhne. Může se inspirovat již hotovými výrobky a přidat vlastní nápady, nebo nechat pracovat toho, kdo nakonec bude skříň bude i vyrábět. Nemáte v ložnici dostatek prostoru? Pak vsaďte na posuvné dveře skříní. Co se týká výběru materiálu, lze použít přírodní dřevo i umělé materiály, k jejichž výhodě patří zejména nižší cena a zajímavé dezény. Ty dokážou věrně napodobit i skutečné dřevo. Přitom na údržbu jsou nesrovnatelné lepší.

Také do šatny je možné dát vestavěné skříně

Kromě skříní existuje také vestavěná šatna. Máte-li pro ni vyhrazený speciální pokoj, je to ideální řešení uložení věcí, a to nejen oblečení, ale i dalších předmětů, bez nichž se domácnost neobejde. Díky tomu je pak v bytě stále uklizeno. Šatna je tedy veskrze praktická a není divu, že si ji pořizuje stále více lidí.