Ubytování v Ostravě

Ubytování v Ostravě

Pro někoho odvaha, pro mě výzva. Dlouho jsem přemýšlela, kam s mým drahým vyrazíme ne víkend. Nakonec padlo rozhodnutí pro Ostravu. Je to jedno z mála měst, kde jsme ještě ani jeden nebyli a pro byl i fakt, že byť Ostrava sama o osobně mnoho krásy nepobrala, její okolí rozhodně ano. V plánu jsme měli strávit zde super víkend, takže na prvním místě byl výběr ubytování. Naše volba nakonec padla na čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria Ostrava. Jeho služby nás velmi mile překvapily, a proto se o náš zážitek chci s vámi podělit.

Hotel jsme vybrali i z toho důvodu, že leží nedaleko centra a současně na takovém místě, odkud se pohodlně autem dostanete i mimo město. Nebylo to ale tím hlavním. Chtěli jsme si užít nejen výlety, ale pořádně si odpočinout. Tento hotel Ostrava nás v první řadě potěšil stylem ubytování. Pokoj byl krásně prostorný, světlý a hlavně dokonale čistý.

Hotel nabízí i různé wellness procedury. Hned první noc jsme vyzkoušeli Whirlpool vířivku. Mile překvapilo, že jsme zde měli absolutní soukromí. Určitě doporučujeme. Z dalších wellness jsem si já zašla ještě na masáž – lávové kameny pro mě byla jasná volba. Masérka byla velmi příjemná a šikovná, ještě jednou můj velký dík a vám všem určitě doporučuji. V hotelu mají ještě saunu, ale tu jsme už vyzkoušet nestihli.

Dalším příjemným překvapením pro nás byla hotelová restaurace. Nejenže jsme měli vstřícnou obsluhu, ale konečně jsme narazili na místo, kde vaří opravdu luxusně. Ano, není to úplně z levného kraje, ale pokud jste na dovolené a chcete si užívat, stojí to opravdu za to. Dražší večeři ale jistě vyváží výhodná a stejně lahodná polední menu. Páni kuchaři, ještě jednou díky.

A to nejlepší na závěr. Hotel má vlastní sklípek a my v něm nemohli chybět. Řízená degustace v režii pana Pinteše byla dokonalá.

Ubytování v tomto hotelu určitě doporučuji všem!

Sdílet článek

Lidé, kteří četli tuto recenzi, si prohlédli také:
Kuba – země mnoha zážitků
Kuba – země mnoha zážitků
Poznávací zájezdy představují jedinečnou příležitost, jak během krátkého časového úseku poznat vyhlášená místa a kulturu zvolené země. Pečlivě organizovaná výprava...
Užijte si poslední letní dny!
Užijte si poslední letní dny!
Konec léta se nezadržitelně blíží a zima už ťuká na vrátka. Nejvíce je to cítit v oblastech pod horami, kde se...
Zimní dovolená, na kterou jen tak nezapomenete
Zimní dovolená, na kterou jen tak nezapomenete
Už máte vybráno, které hory letošní zimu navštívíte? Co takhle široké a upravené sjezdovky, slunečný den plný pohodového lyžování, které...