logs-690888_1280

Palivové dřevo

Dřevo představuje v dnešní době nejekonomičtější typ paliva. I proto jím topí poměrně značné množství domácností, ať už je prostřednictvím kotlů nebo krbových vložek a kamen. Pakliže vaše kotelna zeje prázdnotou, neváhejte ji v dostatečné míře naplnit ještě před zimou.

Cenově výhodný prodej palivového dřeva společností OPTIMTOP k tomu jednoznačně vybízí. Praktický nákup na paletách, v rámci něhož se lze těšit na bezplatnou dopravu od jedné palety, spoustu závozných míst a tedy i možnost rozvozu po celém území České republiky.

Proč topit palivovým dřevem?

Ekonomická stránka je jednou věcí. K ní se však váží i další pozitiva, jež vás přesvědčí o tom, že palivové dřevo se skutečně vyplatí.

· Při jeho spalování jste ohleduplní vůči životnímu prostředí

· Pořídíte si naštípané dřevo, s nímž nebudete mít žádnou fyzickou práci

· Vytvoříte si v interiéru velice příjemnou atmosféru za pomoci plápolajícího ohně

Aktuálně jsou to jehličnaté odřezky a suché bukové dřevo, se kterým si nadcházející zimu pěkně zatopíte. V současnosti jde o bezkonkurenční cenovou nabídku, jíž se určitě vyplatí využít. Vsadíte-li na prodej palivového dřeva v letní sezóně, ušetříte v závislosti na celkovém množství spoustu peněz.

Měkké i tvrdé dřevo na paletách

Vybírejte si v závislosti na svých potřebách odpovídající typ palivového dřeva. Ať už je to měkké, které snáze chytne či tvrdé, od něhož lze vyžadovat dlouho plápolající oheň. Dovážka na paletách je navíc praktická i z hlediska případného uskladnění.

Společnost OPTIMTOP patří k dlouhodobým odborníkům na prodej nejrůznějších typů paliv. Kromě dřeva máte možnost vybírat z pytlovaného uhlí nebo z dřevěných, papírových, uhelných, rašelinových a grilovacích briket. Zkrátka pestrý výběr spojený s profesionálními službami a s rozvozem až domů.

Prodej palivového dřeva se nyní vyplatí.logs-690888_1280