student-849825_1280

Spolehlivý web nemusí stát desetitisíce

Možná tušíte, že bez webových stránek se v dnešní době těžko vyrovnáte konkurenci. Mnoho lidí však svou přítomnost na internetu bere na lehkou váhu kvůli financím. Nechce se jim utrácet desetitisíce, které stojí výroba webových stránek, a tak se raději prezentují graficky pochybnými weby nebo v horším případě vůbec. Zákazníci pak utíkají ke konkurenci, o které je možné si na internetu něco dohledat.

Faktem je, že spousta webdesignérů si účtuje nehorázné peníze. Tvorba webových stránek může stát 50 000 Kč, ale taky 7 500 Kč. Přesně tuhle pěknou částku nabízí služba SpolehlivyWeb.cz. A nejste vůbec o nic ochuzeni – dostanete web, na který bude radost pohledět, bude funkční, moderní a responzivní (tzn. bude se zobrazovat správně na zařízeních všech velikostí).

Co všechno získáte?

V rámci tvorby webu dostanete doménu (to je internetová adresa – například www.něco.cz) a webhosting (váš web musí běžet na nějakém fyzickém stroji), e-mail k doméně (vaše jméno@něco.cz), web s maximálně 12 stránkami, a dokonce se zákaznickou podporou. To všechno včetně naplnění webu obsahem bude hotové do deseti dnů.

Ptáte se, jak je to možné tak rychle, když některým kodérům trvá tvorba internetových stránek několik týdnů? SpolehlivýWeb.cz má už připravené šablony, které se jen upraví barevně, přidá se jim funkcionalita a naplní se obsahem. Proto je to tak rychlé. Díky tomu je navíc možné dopředu určit cenu. Je 100% jisté, že vás kompletní web bude stát jen 7500 Kč. Cena se určitě nenavýší.

Tvorba webových stránek ceník uvádí také částky za správu webu. Každoročně je potřeba zaplatit hosting, čas od času se na webu provádí různé úpravy a občas nastane nějaký nečekaný problém, na jehož vyřešení je potřeba odborník. Tohle vás ročně podle ceníku vyjde na 3500 Kč.

Jak vidíte, reprezentativní webové stránky lze pořídit i levně, jen je potřeba vědět, kde takové služby hledat.