magnet-1186175_1280

Magnety všeho druhu

Firma Neomag-magnet s.r.o. na svém portálu nabízí široký sortiment magnetů a magnetického materiálu pro využití v domácnosti i v průmyslu.

K dispozici jsou magnety neodymové, feritové, samarium kobaltové a alnico. Feritový magnet je nejlevnější běžný permanentní magnet a je typickým představitelem feromagnetických materiálů. Je nabízen ve tvaru hranolu, válce a prstence v různých velikostech. Podobně je tomu i u neodymových magnetů, jejichž účinky jsou však několikrát silnější než u klasických feritových magnetů. Zároveň tento materiál dosahuje nižší hmotnosti a je možné jej magnetovat na mnoho způsobů podle toho, k jakému účelu bude sloužit.
neomag-logo2Na stránkách www.neomag.cz si zákazník může vybrat ze širokého spektra magnetického materiálu – břemenové magnety rozličné přídržné síly i jmenovité nosnosti, demagnetizéry, magnetické separátory, magnetický kapalinový filtr, magnety ke svařování i permanentní magnetické upínače.

Magnety pro průmysl i domácnost

Na své si přijde nejen průmyslová firma, ale i běžná domácnost. Pro děti jsou připravené magnetické hry Neocube, ke kterým je jako dárek přiloženo i CD s videonávody. Pro ty náročnější firma nabízí v sekci věda a pokusy zajímavé magnetické příslušenství, např. ferrofluid – kapalinu reagujicí na magnetické pole nebo magnetickou detekční fólii, která v závislosti na magnetickém poli mění svoji barvu, různá lepidla a další. Školy a domácnosti jistě uvítají speciální magnetickou barvu profesionální kvality. Stačí jednoduše natřít zeď, přetřít libovolnou malbou a rázem je tu magnetická nástěnka, na které drží magnety.neomag

Nejen pro účely reklamy firma prodává flexibilní ohebné gumové nebo pryžové magnety v několika variantách. Zákazník prostřednictvím jmenovaného portálu objedná magnetické fólie různých barev, tloušťky i provedení, lesklý i matný magnetický papír a magnetickou nebo kovovou samolepící pásku. Společnost Neomag uspokojí každého. Do svého sortimentu zařadila i magnetky na lednici v podobě pohádkových postaviček nebo nerezových sad. Objednat lze i reklamní magnetku dle individuálního přání zákazníka.

Většina zboží je ihned k dodání

Na uvedených internetových stránkách lze najít řadu doporučení a rad týkajících se poptávaného magnetického zboží. A pokud běžně dostupné tabulky a popisy nestačí, odborníci rádi s výběrem poradí. Většinu zboží Neomag nakupuje přímo u výrobců, a proto si může dovolit výhodnou cenu. Pro stálé odběratele drží patřičné skladové zásoby pro včasné a spolehlivé dodávky. Zboží je převážně skladem a je odesláno již v den objednávky. Na Slovensko potom jednou až dvakrát do týdne.

Sdílet článek